Hulajnoga na gąsienicach?

DTV Shredder albo Dual Tracked Vehicle to mocny i wytrzymały pojazd terenowy zdolny do jazdy w po śniegu, piachu, błocie, żwirze, wysokiej trawie, szlakach i szutrowych drogach a nawet po górskich zboczach i stokach.

Ta ciekawa maszynka powstaje w amerykańskiej firmie BPG Werks, a autoryzowanym importer w Polsce jest firma  Adventure Ops z siedziba w leżącym niedaleko Trójmiasta Koleczkowie.

Wyglądający jak skrzyżowanie kulajnogi z ciągnikiem gąsiennicowym DTV Shredder waży 86 kg, ma 121 cm długości, 69 cm szerokości i z 133 cm w stanie gotowym do jazdy, Napędza go benzynowy czterosuw o pojemności 196 cm3 generujący 14 KM mocy i 20 Nm momentu obrotowego. Pojazd rozpędza się do 45 km/h  i ma około 40 km zasięgu. Podwozie Shreddera opiera się na stalowej rurowej ramie, z którą współdziała wielopunktowe, niezależne zawieszenie z aluminiowymi wahaczami.

Steruje sie tym za pomocą uchylna platformy sterowniczej, przypominającej snowboard, oraz kolumny pomagającej zachować równowagę, na której ulokowano sterowanie gazem - obsługiwane kciukiem i hamulcami uruchamianymi klamką.

Zdaniem producenta, DTV Shredder świetna alternatywa dla takich pojazdów jak: quady, Segwaye, trikey, skutery śnieżne, rhino, motocykle cross i enduro, skutery czy też meleksy.

Sprzedaż DTV Shreddara prowadzona jest na zasadzie przedsprzedaży oraz rezerwacji. Cena to ok 20 000 zł.

Więcej na www.shredder.com.pl   

Zobacz również:
REKLAMA