[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Husqvarna Steve'a McQueena sprzedana

Husqvarna 400 Cross to już klasyczny motocrossowy motocykl. Taki jakich wiele jeszcze można spotkać w różnych zakątkach Europy. Ten egzemplarz jest jednak wyjątkowy. Należał do Steve'a McQueena.

Steve McQueen to prawdziwa legenda, nie tylko kina Holywoodzkiego ale także prawdziwa ikona różnej maści wyścigów. Startował w wyścigach samochodowych, a także w rajdach i zawodach motocrossowych. Ten motocykl to też już legenda. To na nim Steve został uwieczniony na okładce Sports Ilustrated (sierpień 71 roku) kiedy leciał na gumie i to na gołej klacie w białych pantalonach i białym berecie. To sie nazywa hardkor. żyj szybko umieraj młodo. Steve co prawda już dość dawno przeszedł do historii natomiast jego Huska ma się całkiem nieźle i właśnie została sprzedana na aukcji w Californii za 144 500 zielonych franklinów. Szczęśliwy nabywca na pewno nie posiadał się z radości wykładając równowartość blisko 400 000 zł za tego czerwonego crossa. Cóż... Kto bogatemu zabroni...

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij