Husqvarna Strada 2012

Strada ma być oparta oczywiście na silniku od BMW. Tym razem będzie to jednocylindrowa 650 chłodzona cieczą, znana z G 650 GS który całkiem niedawno wrócił do produkcji.

Szczegóły odnośnie danych technicznych nie są co prawda jeszcze znane, ale mówi się o tym że Strada (z włoskiego - ulica) ma być mocniejsza od BMW o jakieś 20 KM co oznacza, że spece z Huski celują blisko rekordowych 70 KM KTM-a Duke R. Strada to co prawda jeszcze concept czyli prototyp, ale według doniesień motocykl ma trafić ostatecznie do produkcji w 2012.
Husqvarna ma ważyć poniżej 170 kg na sucho co może oznaczać około 190 kg motocykla gotowego do jazdy. Husqvarna zapowiada, że motocykl będzie miał wystarczająco mocy aby zapewnić nieschodzący z twarzy uśmiech. Zapowiada się nieźle. Ciekawe czy ta ofensywa Husqvarny i BMW (bo przecież to ich sprawka) się powiedzie i Huska rzeczywiście stanie się ważnym graczem na europejskim rynku.

Wejście do galerii po kliku w zdjęcie:

strada 4.jpg

strada 1.jpg

zobacz galerię

Zobacz również:
Jeśli masz ochotę w krótkim czasie znaleźć się naprawdę daleko, KTM ma dla ciebie rozwiązanie – 1290 Super Duke GT. W wersji na rok 2022 ten ekstremalny turystyk dostał szereg nowości.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA