[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Husqvarna Strada 2012

Strada ma być oparta oczywiście na silniku od BMW. Tym razem będzie to jednocylindrowa 650 chłodzona cieczą, znana z G 650 GS który całkiem niedawno wrócił do produkcji.

Szczegóły odnośnie danych technicznych nie są co prawda jeszcze znane, ale mówi się o tym że Strada (z włoskiego - ulica) ma być mocniejsza od BMW o jakieś 20 KM co oznacza, że spece z Huski celują blisko rekordowych 70 KM KTM-a Duke R. Strada to co prawda jeszcze concept czyli prototyp, ale według doniesień motocykl ma trafić ostatecznie do produkcji w 2012.
Husqvarna ma ważyć poniżej 170 kg na sucho co może oznaczać około 190 kg motocykla gotowego do jazdy. Husqvarna zapowiada, że motocykl będzie miał wystarczająco mocy aby zapewnić nieschodzący z twarzy uśmiech. Zapowiada się nieźle. Ciekawe czy ta ofensywa Husqvarny i BMW (bo przecież to ich sprawka) się powiedzie i Huska rzeczywiście stanie się ważnym graczem na europejskim rynku.

Wejście do galerii po kliku w zdjęcie:

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij