[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Husqvarna Svartpilen 401 - modern scrambler

Svartpilen 401 to wariacja Husqvarny na temat Scramblera. Podoba nam się ich zupełnie inne podejście do tego tematu.

Husqvarna Svartpilen 401 - modern scrambler.

Svartpilen (ze szwedzkiego: Czarna Strzała) nie udaje, że właśnie trafił do nas z przełomu lat 60. i 70. Jedno spojrzenie i wiesz, że to sprzęt z XXI wieku. I to może się podobać. Podobnie jak przypadku Vitpilena 401 jego konstrukcja bazuje na KTM-ie Duke'u 390. Moc 44 KM w zupełności wystarczy do dobrej zabawy. Styl scramblera zobowiązuje - Svartpilen ma szeroką kierownicę z poprzeczką, wyższą kanapę i zupełnie inną pozycję za sterami. Do tego bardziej terenowe opony Pirelli Scorpion Rally STR. Styl podkreśla osłona silnika (szkoda, że z tworzywa) oraz bagażnik na zbiorniku paliwa. Robotę robią też w pełni LED-owe światła.

Jeśli myślisz o off-roadzie, to zapomnij. Żywiołem Czarnej Strzały jest miasto i szutry. Tak czy siak chcemy się nim przejechać!

zobacz galerię

Zobacz również:
Któż zrozumie artystów? Owszem, sztuka może i nawet czasem powinna szokować, jednak widok przeciętego na pół Ducati 1199 Panigale to dla niektórych zbyt wiele. Tym razem jednak nie było to zwykłe cięcie...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA