[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Husqvarna Svartpilen 701 2019. Premiera!

Na nowym scramblerze Husqvarny - Svartpilenie 701 - na bank będziesz wyróżniał się w tłumie. 

Husqvarna uzupełniła ofertę dużego scramblera, czyli Svartpilena 701. Podobnie jak w przypadku Vitpilena 701 jego konstrukcja bazuje na KTM-ie Duke'u 690. 

Svart oznacza po szwedzku czarny, a pilen strzała. Svartpilen - czarna strzała.

Svartpilen 701

Dużego scramblera Husky napędza sprawdzona jednocylindrówka o pojemności 693 cm3 znana z modeli 701 Supermoto i Enduro. Rozwija ona moc 75 KM przy 8500 obr/min oraz moment obrotowy 72 Nm przy 6750 obr/min. 

Czarna strzała (ze szwedzkiego: svart - czarna, pilen - strzała) waży 156 kg na sucho, a zatankowana do pełna 167 kg. 18-calowe felgi obuto w opony Pirelli MT60 RS, które sprawdzą się zarówno na asfalcie jak i na szutrze.

Ponadto Svartpilen wyposażony jest w regulowane zawieszenia WP, ABS, który można wyłączyć i LED-owe lampy. Wielu się ucieszy z quickshiftera pozwalającego na zmiany biegów bez sprzęgła (góra i dół).

Zobacz też: Najważniejsze i najciekawsze nowości motocyklowe 2019

Styl scramblera zobowiązuje - Svartpilen ma szeroką kierownicę, wyższą kanapę i zupełnie inną pozycję za sterami, niż Vitpilen. Styliści Husqvarny poszli pod prąd - na tych motocyklach będziesz wyróżniał się z tłumu. Vitpilen 701 kosztuje 44 350 zł, więc można przypuszczać, że Svartpilen będzie kosztował podobnie.

Zobacz też: Nowy FTR 1200 - flat trackowy Indian

REKLAMA

 

Svartpilen 701 na zdjęciach

 

Już niedługo do rodziny 701 ma dołączyć Vitpilen AERO 701 z futurystyczną owiewką.

zobacz galerię

Zobacz również:
Do tej pory rzeszowski GOC znany był przede wszystkim z customowych przeróbek amerykańskich motocykli. W tym roku na warsztat trafiła maszyna prosto z Japonii - Yamaha Niken. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij