[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Husqvarna i BMW AC/DC

O elektrycznym skuterze BMW było głośno już od dłuższego czasu jednakże podczas testów uwiecznionych na filmach skuterek wyglądał nieco inaczej. A Husqvarna pod skrzydłami BMW szaleje. Najpierw Nuda, a teraz elektryczny E-go (na razie to tylko prototyp).

Z notatki prasowej nadesłanej przez BMW o ich Concept e oprócz ochów i achów nad wspaniałą technologią i innymi walorami możemy wyczytać tyle że BMW planuje w niedalekiej przyszłości wzbogacić ofertę dwoma dwucylindrowymi maksiskuterami, a przy projektowaniu Conceptu e puścili wodzę fantazji i delikatnie mówiąc poszli po bandzie, co może oznaczać tyle, że jeśli taki skuter powstanie będzie dość mocno odbiegał od tego pojazdu koncepcyjnego. 

Apropos Husqvarny E-go producent był nieco mniej wylewny choć oczywiście ochów i achów było równie wiele. Ciekawym patentem jest jednostronny widelec USD. Huska E-go ma być całkowicie miejskim pojazdem który ma zachęcić młodych ludzi do przesiadania się na motocykle. Poza tym Eko jest trendy.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij