[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

I'M Inter Motors Wrocław - Nowe otwarcie i premiera Ducati Streetfightera V4

Będzie się działo! Już jutro wrocławski salon I'M Inter Motors otwiera się na nowo po solidnej przebudowie, a przy okazji po raz pierwszy w Polsce pokazuje nowe Ducati Streetfighter V4. Będzie też przedłużony Black Friday czyli promocje na ciuchy i akcesoria!

Wrocławski salon motocyklowy I'M Inter Motors Wrocław przy Sobieskiego 5 otwiera się na nowo! Strefa Ducati jest zupełnie odświeżona, ale poza tym pod dachem Inter Motors Wrocław, wciąż znajdziecie motocykle takich marek jak Aprilia, Piaggio, Gilera, Vespa, KTM, Husqvarna czy Moto Guzzi. Oprócz tego tony akcesoriów i ciuchów znanych z oferty Inter Motors, ale tylko dziś i jutro podczas uroczystego otwarcia będziecie mogli załapać się na nawet 30% rabaty z okazji przedłużonego Black Friday. Jest okazja bowiem wrocławski salon jako pierwszy w Polsce zaprezentuje najnowsze premiery Ducati: Streetfightera V4 oraz Panigale V2.

Start imprezy: jutro, czyli sobota 30 listopada o 10.00. Impreza potrwa zapewne do późnych godzin wieczornych ale jeśli chcesz się załapać na rabaty i czarnopiątkowe promocje takich marek jak Nolan, Alpinestars, Adrenaline czy Shark (oraz wiele innych) warto się pospieszyć. Adres powinniście znać, ale dla tych, którzy nie znają: Aleja Jana III Sobieskiego 5. My też tam będziemy.

Zobacz również:
Seria SuperEnduro 2020 rozpoczyna się jutro na torze przygotowanym w Tauron Arenie, w Krakowie. Kolejne rundy odbędą się w styczniu w Niemczech i Hiszpanii, a na następną zarezerwuj sobie czas 1 marca (Węgry). Druga wizyta w Polsce, która odbędzie się 14 marca w łódzkiej Atlas Arenie, będzie podsumowaniem całego cyklu imprez. Gotowi do kibicowania? 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA