REKLAMA

I'M Supermoto - wyścigi pitbike'ów startują już w sobotę

Amatorski cykl wyścigów pitbike supermoto organizowany przez I'M Inter Motors startuje już w najbliższą sobotę w Warszawie. Nagrodą udział w Pucharze Polski Supermoto.

Zawody I'M Inter Motors pitbike Monika Perkowska / I'M Ready Inter Motors
supermoto

Polska sieć sklepów motocyklowych I'M Ready Inter Motors we współpracy z Klubem Motorowym Supermoto Poland postanowiła zorganizować w tym roku ciekawy cykl zawodów dla amatorów ścigania. Wyśćigi Pitbikeów organizowane będą na krótkich torach wyznaczonych na parkingach przed wybranymi salonami I'M Inter Motors. Nagrodą jest udział w Pucharze Polski Supermoto na motocyklu organizatora. Aby zgarnąć nagrodę musisz przejść trzy etapy.

I Etap

Rund będzie cztery:
18 maja – I’M Inter Motors, Warszawa, ul. Łopuszańska 36
15 czerwca – I’M Inter Motors Katowice, Bocheńskiego 99
6 lipca - I’M Inter Motors Rzeszów, Rzecha 5
20 lipca – I’M Inter Motors Rumia, Grunwaldzka 35

Najważniejsze będą jednak nie tylko czasy okrążeń. Dodatkowe punkty będą przyznawane za: przyjechanie na zawody w kasku, odzieży i butach z naszej oferty, zrobienie zakupów w dniu zawodów, zakup w dniu zawodów oleju motocyklowego Castrol, zapisanie się na miejscu do newsletter’a, udostępnienie zdjęcia z imprezy na facebook’u.
Po trzech zawodników z każdej rundy z największą liczbą punktów przejdzie do drugiego etapu eliminacji.

II Etap

W drugim etapie każdy z uczestników będzie musiał wykonać zadanie konkursowe - nagrać krótki filmik o tym jak zaczęła się jego przygoda z motocyklami i jaką rolę odegrał w tym Inter Motors. Filmy będą udostępnione na wydarzeniu na Facebooku i trzy osoby które uzbierają najwięcej pozytywnych komentarzy przejdą do 3 etapu.

III Etap

Tu zaczyna się prawdziwa zabawa. Po zakończeniu II etapu trzech finalistów weźmie udział w specjalnym szkoleniu supermoto na torze Słomczyn pod okiem instruktora. Szkolenie odbędzie się 2 sierpnia 2019. Po szkoleniu każdy wykona jeden przejazd pomiarowy. Najszybszy wśród finałowej trójki w nagrodę weźmie udział w zawodach Pucharu Polski Supermoto na torze w Słomcczynie (4 sierpnia 2019) na motocyklu organizatora.

Udział w zawodach w każdym etapie jest bezpłatny i zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby. Nie jest wymagane prawo jazdy kategorii A ani B. Nie musisz być klientem I'M Ready żeby wziąć udział, ale jeśli nim jesteś zdobywasz dodatkowe punkty.

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie:
www.imready.eu/supermoto

Zapisy, pytania, współpraca: [email protected]

Dedykowane wydarzenie na facebook’u:

IMSupermoto

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Brak śniegu i dodatnie temperatury to nie tylko zwiastun wiosny. Jest to również oznaka, że za chwilę ruszy sezon motocyklowy. Znów pojawią się opinie, że to motocykliści są głównymi sprawcami wypadków drogowych. Wideorejestrator na motocykl Mio MiVue M760D pozwoli skutecznie odtworzyć to, co działo się na drodze, podczas pokonywania trasy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA