I'M Supermoto - wyścigi pitbike'ów startują już w sobotę

Amatorski cykl wyścigów pitbike supermoto organizowany przez I'M Inter Motors startuje już w najbliższą sobotę w Warszawie. Nagrodą udział w Pucharze Polski Supermoto.

Zawody I'M Inter Motors pitbike Monika Perkowska / I'M Ready Inter Motors
supermoto

Polska sieć sklepów motocyklowych I'M Ready Inter Motors we współpracy z Klubem Motorowym Supermoto Poland postanowiła zorganizować w tym roku ciekawy cykl zawodów dla amatorów ścigania. Wyśćigi Pitbikeów organizowane będą na krótkich torach wyznaczonych na parkingach przed wybranymi salonami I'M Inter Motors. Nagrodą jest udział w Pucharze Polski Supermoto na motocyklu organizatora. Aby zgarnąć nagrodę musisz przejść trzy etapy.

I Etap

Rund będzie cztery:
18 maja – I’M Inter Motors, Warszawa, ul. Łopuszańska 36
15 czerwca – I’M Inter Motors Katowice, Bocheńskiego 99
6 lipca - I’M Inter Motors Rzeszów, Rzecha 5
20 lipca – I’M Inter Motors Rumia, Grunwaldzka 35

Najważniejsze będą jednak nie tylko czasy okrążeń. Dodatkowe punkty będą przyznawane za: przyjechanie na zawody w kasku, odzieży i butach z naszej oferty, zrobienie zakupów w dniu zawodów, zakup w dniu zawodów oleju motocyklowego Castrol, zapisanie się na miejscu do newsletter’a, udostępnienie zdjęcia z imprezy na facebook’u.
Po trzech zawodników z każdej rundy z największą liczbą punktów przejdzie do drugiego etapu eliminacji.

II Etap

W drugim etapie każdy z uczestników będzie musiał wykonać zadanie konkursowe - nagrać krótki filmik o tym jak zaczęła się jego przygoda z motocyklami i jaką rolę odegrał w tym Inter Motors. Filmy będą udostępnione na wydarzeniu na Facebooku i trzy osoby które uzbierają najwięcej pozytywnych komentarzy przejdą do 3 etapu.

III Etap

Tu zaczyna się prawdziwa zabawa. Po zakończeniu II etapu trzech finalistów weźmie udział w specjalnym szkoleniu supermoto na torze Słomczyn pod okiem instruktora. Szkolenie odbędzie się 2 sierpnia 2019. Po szkoleniu każdy wykona jeden przejazd pomiarowy. Najszybszy wśród finałowej trójki w nagrodę weźmie udział w zawodach Pucharu Polski Supermoto na torze w Słomcczynie (4 sierpnia 2019) na motocyklu organizatora.

Udział w zawodach w każdym etapie jest bezpłatny i zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby. Nie jest wymagane prawo jazdy kategorii A ani B. Nie musisz być klientem I'M Ready żeby wziąć udział, ale jeśli nim jesteś zdobywasz dodatkowe punkty.

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie:
www.imready.eu/supermoto

Zapisy, pytania, współpraca: [email protected]

Dedykowane wydarzenie na facebook’u:

IMSupermoto

 

 

 

REKLAMA