I Spotkanie Klasycznych Triumphów - pełen sukces

Ponad 50 osób i 40 motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 przybyło na I Spotkanie Klasycznych Triumphów, które odbyło się w dniach 15-17 maja w Lanckoronie.

Kamil Maziarek
I Spotkanie Klasycznych Triumphów, maj 2015.

I Spotkanie Klasycznych Triumphów miało charakter integracji połączonej ze wspólną jazdą. Hotel Modrzewiówka, który był bazą imprezy wypełnił się uczestnikami do ostatniego miejsca. Uczestnicy, którzy zjechali dosłownie z całej Polski nie mogli narzekać na nudę. W sobotę i niedzielę przejechali wspólnie ponad 300 km odwiedzając wiele ciekawych miejsc m.in. zaporę w Tresnej, Szczyrk, Wisłę, Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu, dealera Triumpha w Bielsku-Białej, Rynek w Lanckoronie i Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Niektórzy, aby się spotkać pokonali na swoich Triumphach ponad 700 km w jedną stronę. Piękne, górskie drogi z pewnością zrekompensowały im trudy dojazdu. Tak duża liczba klasycznych Triumphów na całej trasie przejazdu budziła wśród przypadkowych widzów bardzo pozytywne emocje.

Gościem specjalnym imprezy była Weronika Kwapisz, która w sobotę wieczorem opowiadała o swojej wyprawie Bonneville’m po USA i Kanadzie. Podczas loterii Ślepy Los rozlosowano nagrody od firm: Triumph Polska, Karcher Polska i Motul Polska. Nikt nie wyjechał z pustymi rękami. Najstarszym motocyklem imprezy okazał się Triumph Bonneville 140V z 1976 roku, należący do Macieja Chojnowskiego.

Więcej informacji nawww.klasycznytriumph.pl

Zobacz również:
REKLAMA