I edycja pucharu BMW G310 R

Chciałbyś spróbować swoich sił na torze? Masz szansę - G310 R CUP to zorganizowane przez BMW cykl wyścigów który może cię zainteresować.

W ramach cyklu BMW G310 R CUP odbędzie się od 12 do 14 wyścigów w 6-7 rundach. Nie tylko w Polsce, ale również na Węgrzech i w Czechach. To świetna okazja dla osób, które chcą wziąć udział w sportowej rywalizacji, zacząć przygodę z wyścigowym torze, a przy okazji popracować nad techniką jazdy. Zmagania zawodników odbywać się będą pod okiem mistrzów Ireneusza Sikory, Michała Fili, Bartka Wiczyńskiego oraz Andrzeja Pawelca. 

Oficjalny patronat nad pucharem BMW objęli; team BMW Sikora Motorsport oraz czołówka zawodników klasy Superbike i Superstock Mistrzostw Polski oraz Alpe Adria. Do rozpoczęcia pierwszej edycji BMW G310 R CUP zostały ponad 3 miesiące czyli dość czasu by sie przygotować, zgłosić i wziąć w nich udział! A warto bo główną nagrodą jest GS310.

Kalendarz, regulamin, listę nagród oraz więcej informacji na temat wyścigów możesz znaleźć na stronie: http://sikora.bmw-motorrad.pl/pages/i-edycja-pucharu-bmw-g310r-cup-2018/

Zobacz również: