[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.3

I edycja pucharu BMW G310 R

Chciałbyś spróbować swoich sił na torze? Masz szansę - G310 R CUP to zorganizowane przez BMW cykl wyścigów który może cię zainteresować.

W ramach cyklu BMW G310 R CUP odbędzie się od 12 do 14 wyścigów w 6-7 rundach. Nie tylko w Polsce, ale również na Węgrzech i w Czechach. To świetna okazja dla osób, które chcą wziąć udział w sportowej rywalizacji, zacząć przygodę z wyścigowym torze, a przy okazji popracować nad techniką jazdy. Zmagania zawodników odbywać się będą pod okiem mistrzów Ireneusza Sikory, Michała Fili, Bartka Wiczyńskiego oraz Andrzeja Pawelca. 

Oficjalny patronat nad pucharem BMW objęli; team BMW Sikora Motorsport oraz czołówka zawodników klasy Superbike i Superstock Mistrzostw Polski oraz Alpe Adria. Do rozpoczęcia pierwszej edycji BMW G310 R CUP zostały ponad 3 miesiące czyli dość czasu by sie przygotować, zgłosić i wziąć w nich udział! A warto bo główną nagrodą jest GS310.

Kalendarz, regulamin, listę nagród oraz więcej informacji na temat wyścigów możesz znaleźć na stronie: http://sikora.bmw-motorrad.pl/pages/i-edycja-pucharu-bmw-g310r-cup-2018/

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Spokojnie, Rossi tylko przy okazji GP na torze COTA w Austin spróbował swoich sił w samochodzie Nascar Kyle'a Buscha. A wszystko w ramach współpracy z Monsterem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij