[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

II Amatorski wyścig o "Błękitną wstęgę Olzy"

24 sierpnia w Cieszynie zarówno licencjonowani zawodnicy, jak i amatorzy ścigać się będą o „Błękitną Wstęgę Olzy” w Cieszynie. Zgłoszenia trwają do do 22 sierpnia.

Klub MotoBrothers oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie zaprasza na drugą edycję ulicznego wyścigu motocyklowego o „Błękitną Wstęgę Olzy”. Jest to reaktywacja znanych wyścigów ulicznych, które odbywały się 50 lat temu, a trasa przebiegała ulicami czeskiego i polskiego Cieszyna.

Impreza odbędzie się 24 sierpnia w Cieszynie przy ul. Ładnej Bocznej i jest przeznaczona zarówno dla licencjonowanych zawodników, jak i amatorów szybkiej jazdy. Zgłoszenia do udziału w zawodach można dokonać na stronie www.race-timing.pl do 22 sierpnia (piątek). W programie wyścigu również wiele innych atrakcji.

Regulamin wyścigu oraz wszelkie informacje na bieżąco na stronie www.motobrothers.com.pl lub na facebooku.

Serdecznie zapraszamy !

zobacz galerię

Zobacz również:
Wystawa Poznań Motor Show z uwagi na sytuację biznesową związaną z pojawieniem się koronawirusa została przesunięta na inny termin. Zobacz kiedy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij