[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

II Edycja Yamaha Off-Road Experience 2011

Już za miesiąc 21-23 października odbędzie się druga w tym roku edycja przeprawówki Yamahy. Miejsce jest niezwykłe – poligon w Drawsku Pomorskim, na co dzień zamknięty dla cywili, na nim piaszczyste czołgowiska, grząskie błota i zdradliwe, kamieniste rzeki, czyli prawdziwy wyczynowy offroad!

Chcesz wystartować? Zgłoś swój udział na stronie www.yamaha-motor.pl. Jedynym warunkiem jest posiadanie motocykla cross/enduro lub quada dowolnej marki. Wpisowe uczestnika kosztuje 450 zł, a osoby towarzyszącej 150 zł. W programie przeszło 300 km legalnych i zabezpieczonych tras dziennych i nocnych, najcięższych dla ATV, nieco lżejszych dla motocykli off-roadowych i szutrowo-asfaltowych dla turystycznych enduro. Do tego tradycyjnie nauka jazdy motocyklowej z tegorocznym mistrzem Polski Łukaszem Kurowskim i nawigowania w terenie, wspólne biesiady pod gołym niebem i niepowtarzalna okazja do nawiązania przyjaźni z innymi fanami off-roadu! Więcej na www.yamaha-motor.pl.
.REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij