[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

II Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Już w najbliższa sobotę w ramach zorganizowanego w Warszawie II Motocyklowego Kongresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, o bezpieczeństwie motocyklistów na publicznych drogach rozmawiać będą: przedstawiciele Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwa Infrastruktury, Automobilklubu Polski, Policji, Słóżb ratowniczych oraz środowisk motocyklowych.

II Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w sobotę, 11 maja w Warszawie, na terenie Automobilklubu Polski, przy ul. Powstańców Śląskich 127.

Kongres składał się będzie z mającej formę debaty części merytorycznej, trwającej od 10.00 do 14.00 i części wystawowej na której zaprezentowane zostaną miedzy innymi: symulatory dachowania i jazdy 3D, prezentacje działań edukacyjnych i prewencyjnych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, oraz jako część specjalna - autobus Narodowego Centrum Krwi, w którym każdy chętny będzie mógł honorowo oddać krew dla motocyklistów. Poruszane będąmiedzy innymi zagadnienia wypadków z udziałem motocyklistów, ich przyczyn, oraz ewentualnych zmian w prawie i infrastrukturze służących poprawie bezpieczeństwa. 

REKLAMA

Wstęp na kongres jest bezpłatny, jednak osoby chcące wziąć udział w debacie proszone są o wcześniejszą rejestrację pod adresem: kongres@automobilklubpolski.pl

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem https://www.facebook.com/IImkbrd/

 

 

REKLAMA

REKLAMA

Uczestnictwo jest bezpłatne. Wstęp do części wystawienniczej jest wolny, ale by wziąć udział w debacie niezbędna jest wcześniejsza rejestracja (najpóźniej do 10 maja) pod adresem: kongres@automobilklubpolski.pl.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/IImkbrd

REKLAMA

Program konferencji

9:00-10:00 Rejestracja
Panel I Analiza sytuacji na poziomie krajowym i regionalnym w obliczu narastającej liczby wypadków drogowych z udziałem motocyklistów. Statystyki. Przyczyny. Edukacja.
Panel II

Jaki powinien być bezpieczny motocyklista?
Wzorce prawidłowych zachowań. Bezpieczne wykorzystanie infrastruktury. Brak akceptacji dla łamania przepisów.

Panel III Działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podnoszenie ogólnej świadomości. Przestrzeganie przepisów i zasad. Poszanowanie innych użytkowników dróg. Blok ma charakter dyskusji pomiędzy wybranymi uczestnikami ruchu drogowego. 
13:30-14:00 Podsumowanie kogresu

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij