II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów

II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów to największa tego typu impreza w naszym kraju. Oczywiście nie może tam zabraknąć również nas. MOTOCYKL znajdziecie praktycznie w samym środku hali wystawowej na stoisku nr 32. Na przybyłych czekają ciekawe atrakcje.

Na stoisku MOTOCYKLA będziecie mogli obejrzeć z każdej strony nasze motocykle długodystansowe Triumpha Tigera, SYM-a Citicom 300i i testowane w Rentgenie ciuchy i akcesoria, czy zrobić sobie fajną fotkę w stylu easy rider na naszym redakcyjnym Harleyu. Zobaczycie również znakomity sposób na walkę z zimą - Beta 450 RR na gąsienicy Explorer. W sobotę i niedzielę o godzinie 12 odwiedzi nas zawodnik wyścigowy Bartek Wiczyński i poświęci dla was trochę czas podpisując plakaty i rozdając autografy. W niedzielę o 14 odbędzie się finał Best Bikes 2010 i wręczenie rozlosowanych nagród, a w tym motocykla Triumpha Street Triple, trzech kombinezonów wyścigowych Grid RS-235, i dziesięciu kasków Shark S800. Więc jeśli macie zamiar wybrać się na targi, wpadnijcie do MOTOCYKLA na stoisko nr 32:) Do zobaczenia w najbliższy weekend!

Zagłosujcie również w naszej ankiecie! Znajdziecie ją na stronie głównej po prawej.
A tak było w zeszłym roku:


zobacz galerię

Zobacz również:
Drugi ze zjazdów gwiaździstych na Jasnej Górze odbędzie się, ale w mocno ograniczonym zakresie. Powód – na pierwszy, organizowany przez Rajd Katyński przyjechało pięć razy więcej uczestników niż zadeklarował organizator.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA