[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

II Potworny Zlot w Ząbkowicach Śląskich..

MotoFrankenstein, ZOK i Urząd Miasta Ząbkowice Śląskie zapraszają na II Potworny Zlot  w Ząbkowicach śląskich 4-6 czerwca. Będzie tam Frankie, będzie Dracula i cała ekipa straszydeł z okolic, więc i was nie może zabraknąć bo szykuje się niezła imprezka.

Pierwszy Potworny Zlot w Ząbkowicach odbył się pod koniec maja zeszłego roku. Byliśmy tam i musimy przyznać, że mimo bardzo złej pogody oraz konkurencyjnej imprezy odbywającej się niedaleko (SFF Bielawa) frekwencja dopisała, a organizacja stała na wysokim poziomie. Drugi Potworny Zlot zapowiada się jeszcze lepiej. Tym razem będzie to trzydniowa impreza od 4 do 6 czerwca na terenie ruin ząbkowickiego zamku. Oczywiście nie tylko. Będzie parada po mieście, koncerty, konkursy, oraz wizyty w różnych strasznych miejscach, których w Ząbkowicach nie brakuje. W końcu Ząbkowice to dawne Frankenstein, a taka nazwa zobowiązuje.

Pełny program znajdziecie na oficjalnej stronie zlotu www.potwornyzlot.pl

REKLAMA


Zobacz również:
Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji firma Motor-Land 13 kwietnia zaprasza motocyklistów z okolic Warszawy na rozpoczęcie sezonu 2019.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij