[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

II Spotkanie Klasycznych Triumphów

Masz fioła na punkcie klasycznych motocykli Triumph? Nie jesteś sam - już po raz drugi odbędzie się Spotkanie Klasycznych Triumphów. Nie czekaj - zarezerwuj urlop już dziś!

Spotkanie Klasycznych Triumphów - druga edycja zlotu odbędzie się na Jurze Krakowsko-częstochowskiej.

Już po raz drugi fani motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 i pochodnych zjadą się na II Spotkanie Klasycznych Triumphów. Impreza  odbędzie się w dniach 20-22 maja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Hotelu Ostaniec.

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało co roku. Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd użytkowników Triumphów, ale nie brak tu atrakcji, ani wspólnego zwiedzania ciekawych  w okolicy. W tym roku będą to malownicze drogi na Jurze, a w programie przewidziano m.in. zwiedzanie jednego z zamków. W niedzielę zaplanowano odwiedziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i sesję zdjęciową.

REKLAMA

Nad II Spotkaniem Klasycznych Triumphów obok naszego miesięcznika patronat objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2016 r.

Program zlotu i wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Zajrzyj również na profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

zobacz galerię

Zobacz również:
Pasja, poświęcenie i zaangażowanie to cechy, które wyróżniają ludzi biznesu działających w sporcie. Włodzimierz Szkudlarek, prezes zarządu Aktiw sp. z o.o. od 2007 roku razem z Pawłem Ruszkiewiczem promuje na terenie Polski żużlowe wyścigi na lodzie. O fenomenie ICE Racingu w Rosji, perspektywach i problemach rozwojowych dyscypliny w Polsce oraz tegorocznych zawodach w Sanoku z Włodzimierzem Szkudlarkiem rozmawia Wojciech Jankowski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij