II Spotkanie Klasycznych Triumphów

Masz fioła na punkcie klasycznych motocykli Triumph? Nie jesteś sam - już po raz drugi odbędzie się Spotkanie Klasycznych Triumphów. Nie czekaj - zarezerwuj urlop już dziś!

Marcin Wójcik
Spotkanie Klasycznych Triumphów - druga edycja zlotu odbędzie się na Jurze Krakowsko-częstochowskiej.

Już po raz drugi fani motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 i pochodnych zjadą się na II Spotkanie Klasycznych Triumphów. Impreza  odbędzie się w dniach 20-22 maja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Hotelu Ostaniec.

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało co roku. Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd użytkowników Triumphów, ale nie brak tu atrakcji, ani wspólnego zwiedzania ciekawych  w okolicy. W tym roku będą to malownicze drogi na Jurze, a w programie przewidziano m.in. zwiedzanie jednego z zamków. W niedzielę zaplanowano odwiedziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i sesję zdjęciową.

Nad II Spotkaniem Klasycznych Triumphów obok naszego miesięcznika patronat objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2016 r.

Program zlotu i wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Zajrzyj również na profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

zobacz galerię

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA