[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

II Spotkanie Klasycznych Triumphów

Masz fioła na punkcie klasycznych motocykli Triumph? Nie jesteś sam - już po raz drugi odbędzie się Spotkanie Klasycznych Triumphów. Nie czekaj - zarezerwuj urlop już dziś!

Spotkanie Klasycznych Triumphów - druga edycja zlotu odbędzie się na Jurze Krakowsko-częstochowskiej.

Już po raz drugi fani motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 i pochodnych zjadą się na II Spotkanie Klasycznych Triumphów. Impreza  odbędzie się w dniach 20-22 maja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Hotelu Ostaniec.

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało co roku. Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd użytkowników Triumphów, ale nie brak tu atrakcji, ani wspólnego zwiedzania ciekawych  w okolicy. W tym roku będą to malownicze drogi na Jurze, a w programie przewidziano m.in. zwiedzanie jednego z zamków. W niedzielę zaplanowano odwiedziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i sesję zdjęciową.

REKLAMA

Nad II Spotkaniem Klasycznych Triumphów obok naszego miesięcznika patronat objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2016 r.

Program zlotu i wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Zajrzyj również na profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

zobacz galerię

Zobacz również:
Już za dwa tygodnie, 5-6 sierpnia we Wrocławiu odbędzie Kustom Konwent 2017, wyjątkowa impreza dla miłośników przerabianych motocykli i samochodów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA