REKLAMA

III Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów za nami

III wystawa odbyła się w dniach 4-6 marca 2011. Kto był, ten widział co przygotowali wystawcy: nowości motocyklowe od Ducati, Triumpha, Suzuki, Hondy, BMW, Junaka i Zippa, a oprócz tego całe fury części do tuningu, akcesoriów i ciuchów motocyklowych i sporo atrakcji dla panów.

Pierwszy dzień wystawy bez wątpienia był preludium do całej imprezy, i choć właśnie wtedy miały miejsce największe premiery (Ducati Diavel, Triumph Tiger 800, BMW K1600 GTL, G 650 GS i R1200 R, Honda CBR 600F) wizytujący przybyli bardzo oszczędnie - w końcu piątek był dniem pracującym. Zwiedzający dopisali za to w sobotę i niedzielę. Najbardziej oblegane były stoiska BMW, Ducati i Triumpha, choć i te Suzuki, Yamahy i Hondy nie mogły narzekać.Za to u nas - na stoisku MOTOCYKLA dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez nas atrakcje. Archiwalne numery MOTOCYKLA rozchodziły się jak świeże bułeczki. Ponad 4000 egzemlparzy rozeszło się jeszcze przed niedzielnym południem. Sporą popularnością cieszyły się kubeczki MOTOCYKLA. Wraz z najświeższym numerem MOTOCYKLA w promocyjnej cenie rozdaliśmy 1000 kubeczków całą masę gratisowych siatek motocyklowych i kominiarek. Na okładkę motocykla trafiło ponad 300 osób. W niedzielne popołudnie wręczona została główna nagroda w plebicycie BEST BIKES 2011. Motocykl Yamaha FZ8 powędrował do pana Waldemara Pilczka z Zalesia Górnego. Motocykl w imieniu zwycięzcy odebrała żona. W trakcie trwania wystawy  wręczyliśmy również statuetki i dyplomy dla zwycięzców poszczególnych kategorii plebiscytu Best Bikes. Wyniki plebiscytu znajdziecie w najbliższym numerze MOTOCYKLA, który już w najbliższy piątek trafi na półki kiosków i salonów prasowych. Podsumowanie i relacja z III ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów będziecie mogli przeczytać już w majowym wydaniu miesięcznika MOTOCYKL. Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za zainteresowanie i odwiedziny na naszym stoisku. 

Poniżej znajdziecie galerie zdjęć z wystawy (klik w zdjęcie poniżej)


oraz wejście do waszych zdjęć na okładce MOTOCYKLA (klik w zdjęcie poniżej)
zobacz galerię

Zobacz również:
Szykuje się duża akcja serwisowa dotycząca motocykli wyposażonych w klocki hamulcowe Brembo. Na pierwszy ogień idą Ducati 1299 Panigale Superleggera i kilka modeli Triumpha.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA