I’M Intermotors Partsfinder 2.0 – wszystkie części na wyciągnięcie ręki

Partsfinder to sprytna wyszukiwarka części, dająca możliwość prostego i szybkiego zakupu części oraz materiałów eksploatacyjnych do twojego motocykla. Wersja 2.0 wprowadza nowe usprawnienia, które czynią wyszukiwanie jeszcze łatwiejszym i bardziej intuicyjnym.

Partsfinder 2.0 I'M Inter Motors

Premierowa wersja aplikacji Partsfinder w serwisie www.imready.eu umożliwiająca łatwe, szybkie i praktyczne zamawianie części do twojego motocykla pojawiła się zaledwie pół roku temu, a autorzy już zaprezentowali ulepszoną wersję tej przydatnej wyszukiwarki. Zmiany nie są drastyczne, ale mają za zadanie jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie oraz wybór produktów i materiałów eksploatacyjnych.

Prosta nawigacja

Dotychczas aby przeglądać i zamawiać części dedykowane do twojej maszyny, musiałeś wybrać markę, model, rocznik i wersję motocykla z rozwijanego menu. To rozwiązanie było dobre, ale ze względu na fakt, że I’M Inter Motors oferuje części do ponad 200 różnych marek motocykli, nawigowanie po długiej liście zajmowało więcej czasu. Developerzy aplikacji rozwiązali ten problem zastępując rozwijane menu praktycznym i czytelnym układem kafelek z poszczególnymi markami. Wystarczy wybrać odpowiednią markę, a w kolejnym kroku określić kryteria rocznika i wersji motocykla, a Partsfinder wyświetli skatalogowane modele do wyboru.

Partsfinder 2.0I'M Inter Motors
Wybór marki motocykla na praktycznych kafelkach

Jeśli wybierzesz odpowiedni motocykl, po założeniu konta użytkownika i zalogowaniu się w serwisie wciąż możesz dodać go do swojej wirtualnej stajni "Mój Garaż", gdzie będziesz mieć go zawsze pod ręką. To dodatkowo skróci czas wyszukiwania przy następnej okazji, gdy będziesz szukał kolejnych części lub materiałów eksploatacyjnych.

Partsfinder 2.0I'M Inter Motors
Funkcja "Mój garaż" ułatwia i przyspiesza wybór twojego motocykla

65 000 części do ponad 200 marek motocykli i darmowa dostawa do 240 punktów odbioru w całej Polsce!

Po wyborze właściwej maszyny Partsfinder 2.0 zaproponuje listę dostępnych części, sortowanych odpowiednio do popularności, w formie praktycznej mozaiki z kafelek wzbogaconych o dodatkowe informacje. Teraz w opisie części znajdziesz nie tylko nazwę, zdjęcie, numer katalogowy oraz cenę części, ale także opinię kupujących na temat danego produktu (w formie oceny w 5-gwiazdkowej skali), a także dostępność danej części symbolizowaną przez zielony pasek u dołu każdej kafelki. Proste, jasne i czytelne! Dodatkowo po kliknięciu w wybrany produkt możesz sprawdzić jego dostępność w najbliższym, lub innym wybranym punkcie sprzedaży części I’M Inter Motors.

Listę części możesz dodatkowo sortować, lub segregować za pomocą rozbudowanego systemu kategorii i filtrów, które ułatwią znalezienie poszukiwanego produktu lub skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki. A jest w czym wybierać, bowiem oferta I’M Inter Motors obejmuje ponad 65 000 części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do ponad 200 marek motocykli. To bardzo dużo, ale jeśli nie znajdziesz części do swojego wyjątkowego motocykla, pamiętaj, że baza jest nieustannie rozbudowywana i optymalizowana.  W takim wypadku zadzwoń na infolinie, a konsultanci na pewno pomogą ci znaleźć to czego potrzebujesz.

Partsfinder 2.0I'M Inter Motors
Dostępne produkty przedstawione na bogatych w informacje kafelkach

Darmowa wysyłka lub odbiór

Jeśli znalazłeś i wybrałeś części których potrzebowałeś, możesz je zamówić do jednego z 240 punktów odbioru na terenie całej Polski (sklepy I’M Inter Motors, oraz filie Inter Cars), gdzie zostaną dostarczone bez dodatkowych kosztów transportu. Na dodatek jeśli zamówisz produkty o wartości 300 zł lub więcej, możesz skorzystać z darmowej wysyłki na wskazany adres . To oznacza, że kurier dostarczy ci je do rąk własnych bez dodatkowych kosztów dostawy w ciągu 24-48 godzin!

Najważniejsze cechy PARTSFINDER 2.0:

  •  nowy, łatwiejszy, bardziej intuicyjny wybór marki i modelu twojego motocykla, oraz poszukiwanych części
  •  jeszcze więcej informacji o dostępności i jakości produktów
  •  przydatna  funkcja „Mój garaż”
  •  rozbudowany system kategorii i filtrów wyszukiwania
  •  ponad 65 000 części i materiałów eksploatacyjnych do ponad 200 marek motocykli
  •  darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 300 zł
  •  240 punktów odbioru w całej Polsce z dostawą gratis

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ