[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

INTRUZOWNIA - V edycja

Coroczne Święto Intruzomaniaków, czyli spotkanie właścicieli i miłośników motocykli Suzuki Intruder odbyło się w pobliżu Ostrowa Wielkopolskiego, w Ośrodku Wypoczynkowym Mikstat Las, 3 - 6 czerwca.

Wspaniała pogoda towarzyszyła piątej już INTRUZOWNI, na którą przyjechało blisko 200 osób i ponad 150 motocykli marki Suzuki Intruder, od najmniejszych pojemności - 125cm, aż do najnowszych i największych konstrukcji - M1800 i C1800.

Pierwszego dnia, zjeżdżały lśniące Intrudery z całej Polski i Europy, po kilkadziesiąt maszyn jednocześnie. Większość uczestników spotkania dużo wcześniej zaplanowała swój pobyt przez wszystkie cztery dni, ale były też osoby, które przejechały wiele kilometrów, żeby choć chwilę zobaczyć się ze znajomymi z forum Intruder Polska. Najdłuższą trasę, bo ponad 1200 km w jedną stronę przejechali motocykliści z Holandii. Odwiedzili nas również miłośnicy Intruderów z Niemiec oraz Szwecji.

REKLAMA

Cała impreza, jak co roku przebiegała w bardzo spokojnej i wręcz rodzinnej atmosferze. Pobyt uatrakcyjniały zorganizowane, grupowe przejazdy po okolicy - dłuższa wyprawa do Wrocławia, prezentacja motocykli na rynku w Ostrowie Wielkopolskim, przejażdżki i parady w pobliskich miejscowościach, a nawet na/do miejscowości „Koniec Świata”. 
Dodatkowo pod okiem forumowego „szamana” i na specjalnie przygotowanym stanowisku serwisowym, każdy miał okazję sprawdzić, podregulować, a nawet dokonać drobnej naprawy swojego motocykla.
Wieczorem, dla wszystkich Intruzomaniaków ostro zagrały zespoły muzyczne, m.in. „Wielebny Blues Band”, a zabawa przy muzyce i ognisku trwała do samego rana. I jak to bywa na tego typu spotkaniach motocyklowych, nie obyło się bez spontanicznych pomysłów zakopywania motocykla, jazdy po korytarzu, czy tradycyjnych „strzałów” z tłumików.

Zaraz po zakończonej imprezie pojawiły się plany o jesiennej edycji Intruzowni, aby jak najszybciej powtórzyć to wspaniałe spotkanie i doskonałą zabawę. Po szczegóły zapraszam na forum Intruder Polska.

Zobacz również:
The Speeder to latający pojazd przypominający nieco motocykl, który już niebawem trafi do seryjnej produkcji. Firma odpowiadająca za odrzutowe cacko rozpoczęła już przyjmowanie zamówień.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij