IV Kustom Konwent startuje 5 sierpnia we Wrocławiu

Już za dwa tygodnie, 5-6 sierpnia we Wrocławiu odbędzie Kustom Konwent 2017, wyjątkowa impreza dla miłośników przerabianych motocykli i samochodów.

Za dwa tygodnie, 5 sierpnia rozpocznie się się wyjątkowy motoryzacyjny festiwal - Kustom Konwent 2017. Dwudniowa impreza odbędzie się na terenie zabytkowej zajezdni tramwajowej "Dąbie", przy ul. Wróblewskiego we Wrocławiu i  będzie to juz jej czwarta edycja.

Customowe maszyny, amerykańskie samochody, hot rody, VW garbusy i ogórki, modyfikowane motocykle oraz rowery, a także zabytkowe pojazdy to główne atrakcje tego wydarzenia.

To jednak nie wszystko; w sobotnie popołudnie odbędą się rockabillowe koncerty, zaś przez cały weekend trwał będzie amatorski konkurs Miss Pin-Up Kustom Konwent 2017, gdzie wszystkie zainteresowane uczestniczki wezmą udział w darmowej sesji zdjęciowej w stylu PIN-UP, korzystając z bezpłatnych usług stylistek i wizażystek.

To nie koniec atrakcji! Zlot food trucków, pokazy malowania aerografem oraz pinstriping, handmade'owa biżuteria, strefa tatuażystów oraz stoika handlowe z odzieżą vintage!

Zobacz videorelację z poprzedniej edycji

Ważne: dzieciaki do lat 13 wchodzą na imprezę za darmo (tylko pod opieką dorosłych)!Zobacz również:
REKLAMA