IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów startuje w piątek!

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się już 2-4 marca tradycyjnie w halach wystawowych MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie. Atrakcji nie zabraknie. Start od godziny 12.

OWMiS to największe motocyklowe targi w Polsce, które od kilku lat cieszą się zainteresowaniem sporej rzeszy motocyklistów. W tym roku wśród stałych wystawców: BMW, Suzuki, Hondy, Yamahy i Triumpha dołączą też KTM i Harley-Davidson (wystawi się salon Liberator). Po raz drugi będzie też Ducati, a wielki powrót ma zaliczyć Hyosung. Ciekawe ile, i które nowości pokażą wystawcy. Niestety po raz kolejny na targach zabraknie stoiska Kawasaki, które również w tym roku pokazało parę ciekawych nowości.

_MG_1228.jpg
_MG_1190.jpg


Wystawa będzie też okazją do prezentacji skuterów największych polskich firm skuterowych: Almot, Arkus & Romet, Zipp. Nieco mniejsze stoiska zaprezentują: Benzer, Wilmat, Keeway i Taurus Sea Power ze swoimi quadami Can Am BRP i trójkołowcami Spyder. Pojawi się też sporo firm oferujących akcesoria i ciuchy: Modeka, Rukka (w tym Shuberth i Xpd), Shoei, Intermotors (z markami Alpinestars, AGV, Shark, Macna, Ixon itd.), Touratech, Larsson, Halvarsson i wiele innych. Ciekawostką na pewno będzie pojawienie się białoruskiej marki Mińsk.

_MG_1175.jpg

Na targach nie zabraknie oczywiście i nas. Nasze stoisko znajdziecie pod numerem 39A. Zapraszamy bo czeka kilka atrakcji. Wpadając do nas na stoisko będziecie mogli obejrzeć fragmenty filmu o wyścigach Tourist Trophy na wyspie Man: TT3D Closer to The Edge oczywiście w 3D. Jak zwykle będziecie mogli zgarnąć archiwalne numery Motocykla, a aktualny kupić w promocyjnej cenie. Dostępne będą też kubki Motocykla. A już w niedzielę wręczenie głównej nagrody w tegorocznym plebiscycie Best Bikes 2012. Do zobaczenia na targach.

Plan imprezy i listę wystawców możecie znaleźć na www.wystawa-motocykli.pl


Zobacz również:
REKLAMA