[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Icon Paint, czyli nowe malowania Indianów

Marka Indian wprowadza na rynek pięć wyjątkowych malowań Scouta i Roadmastera. Zobacz jak amerykańskie legendy prezentują się w nowych barwach!

Indian - najstarszy amerykański producent motocykli, powstał w 1901 roku (czyli dwa lata przed H-D)! Zasłynął z pierwszego motocykla z elektrycznym rozrusznikiem (1913). W 1962 roku Burt Munro, jadąc Indianem, dokonał rzeczy niemożliwej. Na Scoutcie z 1920 roku pobił rekord prędkości – 288 km/godzNie mamy wątpliwości – Indian zasługuje na miano kultowej marki.  Dzisiaj wchodząc do salonu Indiana masz okazję kupić Scouta lub Roadmastera w wyjątkowych malowaniach Icon Paint.

REKLAMA

Nowe barwy Scouta:

Solar Flare Yellow
Brilliant Blue Smoke
Sunblaze Orange
Dirt Track Smoke i Thunder Black Smoke
Thunder Black, White i Red

Nowe barwy Roadmastera:

Metallic Jade
Blue Sapphire i Brilliant Blue
Black Hills Gold i Thunder Black
Mesa Red Smoke i Thunder Black
Thunder Black i Snakeskin Green


zobacz galerię

Zobacz również:
Druga promocja Arkus & Romet Group to wymiana starego sprzętu na nowego Rometa. Jeśli masz stary skuter lub motorower a chciałbyś jeździć nowym wybierz się do salonu Rometa, oddaj stary, a kasę która dostaniesz od Rometa dołóż do nowego.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA