[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.7

Idzie wiosna, będą... rabaty!

W Suzuki wiosna nadchodzi już w lutym, a rabaty sypią się jak z rękawa. 

W tym roku pogoda bardzo nas rozpieszcza i mamy nadzieję, że sezon rozpocznie się lada moment. Zamiast czekać do ostatniej chwili już dziś przygotuj swój motocykl do jazdy. Żeby ułatwić ci decyzję Suzuki Motor Poland zaprasza do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej „Wiosna w lutym”.

Akcja promocyjna „Wiosna w lutym” trwa od 1 do 29 lutego 2020 r. W jej ramach klienci Autoryzowanych Stacji Obsługi otrzymują rabaty na oryginalne części zamienne i robociznę. Z oferty mogą skorzystać posiadacze wszystkich modeli motocykli i czterokołowców Suzuki zakupionych u autoryzowanych dilerów jak również tych  pochodzących z prywatnego importu.

Akcja serwisowa "Wiosna w lutym" obejmuje:
30% rabatu na oryginalne części zamienne,
• 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki,
• do każdego zlecenia droższego od 300 zł netto - upominek od Suzuki.

Pojazdy w ramach akcji będą obsługiwane do 15. marca.

Dodatkowym argumentem na tak jest fakt, że w miarę możliwości salonu twój motocykl zostanie zabrany, a następnie zwrócony z serwisu całkowicie bezpłatnie!

Regulamin akcji znajdziesz klikając w link

 

 

 

Zobacz również:
Dzieciaki już na niego czekają i mocno wierzą, że w końcu do każdego z nich przyjdzie. Pewnie się zdziwią na widok aż tylu Mikołajów na ulicach miast całej Polski, tym bardziej, że zamiast na saniach będą oni jechać na motocyklach. Nasz rozkład jazdy motomikołajkowych imprez.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA