[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Idzie wiosna, będą... rabaty!

W Suzuki wiosna nadchodzi już w lutym, a rabaty sypią się jak z rękawa. 

W tym roku pogoda bardzo nas rozpieszcza i mamy nadzieję, że sezon rozpocznie się lada moment. Zamiast czekać do ostatniej chwili już dziś przygotuj swój motocykl do jazdy. Żeby ułatwić ci decyzję Suzuki Motor Poland zaprasza do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej „Wiosna w lutym”.

Akcja promocyjna „Wiosna w lutym” trwa od 1 do 29 lutego 2020 r. W jej ramach klienci Autoryzowanych Stacji Obsługi otrzymują rabaty na oryginalne części zamienne i robociznę. Z oferty mogą skorzystać posiadacze wszystkich modeli motocykli i czterokołowców Suzuki zakupionych u autoryzowanych dilerów jak również tych  pochodzących z prywatnego importu.

Akcja serwisowa "Wiosna w lutym" obejmuje:
30% rabatu na oryginalne części zamienne,
• 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki,
• do każdego zlecenia droższego od 300 zł netto - upominek od Suzuki.

Pojazdy w ramach akcji będą obsługiwane do 15. marca.

Dodatkowym argumentem na tak jest fakt, że w miarę możliwości salonu twój motocykl zostanie zabrany, a następnie zwrócony z serwisu całkowicie bezpłatnie!

Regulamin akcji znajdziesz klikając w link

 

 

 

Zobacz również:
Niedzielny finał Motomikołajów w Bielsku-Białej był rekordowy pod każdym względem. Dopisała pogoda oraz ilość motocykli, a darczyńcy zachwycili wszystkich swoją hojnością.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij