[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Ilu ludzi pojedzie na jednym motocyklu?

Tornado to elitarna grupa stunterska wyjęta żywcem z hinduskiej armii. Wyselekcjonowani stunterzy dokonują tak "mrożących krew w żyłach" pokazów jak przejazd przez ścianę z żarówek świetlówkowych (tak tak!), przejazd przez płonące koło lub ewolucje grupowe na motocyklach.

Grupa Tornado jest również autorem rekordu ilości osób jadących na jednym motocyklu. Ich poprzedni rekord świata wynosił 48 osób na jednym Royalu Enfieldzie. Ostatnio na lotnisku wojskowym w Bangalore udało im się pobić tą liczbę. Na Royalu Enfieldzie Bullecie 54 stunterów przejechało dystans około 1 kilometra i 100 metrów. Mamy tylko nadzieję, że ta moda nie trafi na ulice np Bombaju, lub New Delhi, a obok kur i świń wiezionych na tajlandzką modłę w klatkach przytroczonych do motocykli nie pojadą dwukołowe autobusy marki Royal Enfield.

REKLAMA


Zobacz również:
Szkolenia Motocykla Action Team wchodzą na wyższy poziom. W niedzielę 9 czerwca odbyło się pierwsze szkolenie Level 2.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij