[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Imperium kontratakuje! Przejdź na ciemną stronę mocy!

Stroje Universal Designs są na pewno ciekawe. Czy bezpieczne? tego nie wiemy, ale wyglądają odjazdowo. Wcześniej były stroje Batmana, Wolverine'a z serii X-Men, bohaterów filmu TRON i Dare Devila, Iron Mana i Kapitana Ameryki. Teraz przyszedł czas na żołnierzy Imperium z serii Gwiezdne Wojny.

Stroje są wykonane ze skóry, w dwóch kolorach: typowy szeregowy czyli biały kostium Stormtroopera, oraz stórj jednostki specjalnej Shadow Trooper w kolorze czarnym. Oczywiście pełny bajer ochraniacze i patenty poprawiające wygodę i bezpieczeństwo, na temat których teraz nie warto się rozpisywać. Najważniejsza jest bajera. Jeśli nie chcecie być zwykłym szturmowcem możecie zakupić strój Darth Maula który poległ z ramienia mistrza Obi Wan Kenobiego w Mrocznym Widmie. Kostiumy kosztują 1165 $ a kurtka Darth Maula 349 $. Ciemna strona mocy Rulez!
REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij