[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Imperium kontratakuje! Przejdź na ciemną stronę mocy!

Stroje Universal Designs są na pewno ciekawe. Czy bezpieczne? tego nie wiemy, ale wyglądają odjazdowo. Wcześniej były stroje Batmana, Wolverine'a z serii X-Men, bohaterów filmu TRON i Dare Devila, Iron Mana i Kapitana Ameryki. Teraz przyszedł czas na żołnierzy Imperium z serii Gwiezdne Wojny.

Stroje są wykonane ze skóry, w dwóch kolorach: typowy szeregowy czyli biały kostium Stormtroopera, oraz stórj jednostki specjalnej Shadow Trooper w kolorze czarnym. Oczywiście pełny bajer ochraniacze i patenty poprawiające wygodę i bezpieczeństwo, na temat których teraz nie warto się rozpisywać. Najważniejsza jest bajera. Jeśli nie chcecie być zwykłym szturmowcem możecie zakupić strój Darth Maula który poległ z ramienia mistrza Obi Wan Kenobiego w Mrocznym Widmie. Kostiumy kosztują 1165 $ a kurtka Darth Maula 349 $. Ciemna strona mocy Rulez!

zobacz galerię

Zobacz również:
Z okazji 30 lat istnienia Inter Cars SA, firma wydała okolicznościowy kalendarz motocyklowy, a jeden z egzemplarzy może trafić również do Ciebie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA