Indian FTR 1200 trafi do sprzedaży. Wygraj pierwszy egzemplarz!

Indian zapowiedział wprowadzenie do oferty nowej maszyny inspirowanej wyścigami flat trackowymi. Z tej okazji masz szansę wygrać jedną z pierwszych sztuk najnowszego modelu FTR 1200. Dowiedz się jak wziąć udział w losowaniu!

W 2017 roku podczas mediolańskich targów EICMA, marka Indian zaprezentowała model FTR 1200 Custom. Motocykl ten wzbudził spore zainteresowanie - dlaczego? Bo jest całkiem inny niż reszta maszyn produkowanych przez markę Indian. Ekipa ze Springfield postanowiła położyć kres spekulacjom i domniemaniom. Na festiwalu Wheels & Waves oficjalnie zapowiadając wersję sprzedażową FTR-a 1200.  

Dzisiaj wiadomo już, że motocykl trafi do salonów w 2019 roku. FTR to najprawdopodobniej skrót od słów Flat Track Race. Będzie to motocykl z całkiem innej, niechopperowej bajki. Inspiracją dla projektantów były słynne w Ameryce wyścigi flat trackowe. Wersja customowa zaprezentowana podczas targów EICMA w 2017 roku wygląda znakomicie. Mamy więc nadzieję, że wersja sprzedażowa będzie równie ładna.

FTR 1200 Custom stworzony jest na bazie Indiana Scout. V-Twin, który go napędza ma 1133 cm3 pojemności, 100 KM mocy i 98 Nm momentu obrotowego. Czy tak samo będzie w przypadku nowego FTR-a? Tego nie wiemy, ale nie wykluczamy też opcji, że będzie to całkiem nowa konstrukcja, stworzona specjalnie na jego potrzeby. 

Indian zapowiedział loterię, w której zgarnąć można jednego z pierwszych FTR-ów. Chciałbyś wygrać? Spróbuj - to proste. Musisz tylko wysłać zgłoszenie na stronie Indiana: www.indianmotorcycle.com/en-us/ftr1200

Uwaga! Zdjęcia w galerii artykułu przedstawiają FTR 1200 Custom. Wersja sprzedażowa może się od niego znacznie różnić.

Zobacz również:
REKLAMA