[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Indian FTR 1200 trafi do sprzedaży. Wygraj pierwszy egzemplarz!

Indian zapowiedział wprowadzenie do oferty nowej maszyny inspirowanej wyścigami flat trackowymi. Z tej okazji masz szansę wygrać jedną z pierwszych sztuk najnowszego modelu FTR 1200. Dowiedz się jak wziąć udział w losowaniu!

W 2017 roku podczas mediolańskich targów EICMA, marka Indian zaprezentowała model FTR 1200 Custom. Motocykl ten wzbudził spore zainteresowanie - dlaczego? Bo jest całkiem inny niż reszta maszyn produkowanych przez markę Indian. Ekipa ze Springfield postanowiła położyć kres spekulacjom i domniemaniom. Na festiwalu Wheels & Waves oficjalnie zapowiadając wersję sprzedażową FTR-a 1200.  

Dzisiaj wiadomo już, że motocykl trafi do salonów w 2019 roku. FTR to najprawdopodobniej skrót od słów Flat Track Race. Będzie to motocykl z całkiem innej, niechopperowej bajki. Inspiracją dla projektantów były słynne w Ameryce wyścigi flat trackowe. Wersja customowa zaprezentowana podczas targów EICMA w 2017 roku wygląda znakomicie. Mamy więc nadzieję, że wersja sprzedażowa będzie równie ładna.

REKLAMA

FTR 1200 Custom stworzony jest na bazie Indiana Scout. V-Twin, który go napędza ma 1133 cm3 pojemności, 100 KM mocy i 98 Nm momentu obrotowego. Czy tak samo będzie w przypadku nowego FTR-a? Tego nie wiemy, ale nie wykluczamy też opcji, że będzie to całkiem nowa konstrukcja, stworzona specjalnie na jego potrzeby. 

Indian zapowiedział loterię, w której zgarnąć można jednego z pierwszych FTR-ów. Chciałbyś wygrać? Spróbuj - to proste. Musisz tylko wysłać zgłoszenie na stronie Indiana: www.indianmotorcycle.com/en-us/ftr1200

Uwaga! Zdjęcia w galerii artykułu przedstawiają FTR 1200 Custom. Wersja sprzedażowa może się od niego znacznie różnić.

zobacz galerię

Zobacz również:
Wrocławski salon Modeka przy ul. Gajowickiej 114-116 zaprasza w dniach 23-28 lipca na jazdy testowe w kaskach Schuberth.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij