Indian Roadmaster Elite - limitowana edycja

Najnowszy, luksusowy i wszystkomający Indian Roadmaster Elite jest ściśle limitowany. Planowana produkcja ma się zamknąć na 200 sztukach, z czego do Europy trafi jedynie 67 takich motocykli. Jeśli lubisz wyróżniać się w tłumie, to nie trać czasu!

Indian Roadmaster Elite powrócił! To najwyższy i najbardziej luksusowo wyposażony model w całej gamie najstarszej amerykańskiej marki motocykli. W wersji na rok 2020 przenosi kunszt rzemieślniczy na zupełnie nowy poziom zapewniając jednocześnie jedyne w swoim rodzaju wrażenia z jazdy. Do jego napędu służy zupełnie nowy silnik - ThunderStroke 116. Ten motocykl łączy najnowsze rozwiązania techniczne z legendarnym stylem marki Indian.

Każda sztuka Roadmastera Elite przechodzi specjalny proces lakierowania. Zajmuje on ponad 30 godzin wraz z ręcznymi wykończeniami za które odpowiadają najlepsi specjaliści. Nowe malowanie z ręcznie nakładanymi szparunkami i specjalnymi emblematami zapewnia zadziorny wygląd. Uzupełnia go 19-calowe przednie koło ze specjalnym wzorem felgi i wyciętym błotnikiem.

Za sprawą ciekawego malowania będziesz rzucał się w oczy, z kolei dzięki nowemu, ulepszonemu 600-watowemu systemowi PowerBand Audio Plus zostaniesz również usłyszany. Wyraźny, czysty dźwięk wydobywa się z głośników umieszczonych w przedniej owiewce, kufrze i sakwach bocznych. Jest on o 50% głośniejszy niż w standardowych modelach Roadmaster i Roadmaster Dark Horse z sezonu 2020. System ten automatycznie dostosowuje ustawienia głośności i equalizera do aktualnej prędkości jazdy, wiatru i warunków zewnętrznych, by zapewnić krystaliczną jakość dźwięku w każdych warunkach.

Nowy Roadmaster Elite wyposażony jest w potężny, chłodzony powietrzem silnik Thunder Stroke 116. Moment obrotowy 168 Nm robi wrażenie, a przy tym jest najwyższy w klasie.

Jak na nowoczesny motocykl przystało, nie brak tu elektronicznych systemów takich jak:

  • 3 tryby jazdy: Tour, Standard oraz Sport pozwalające na błyskawiczną zmianę charakterystyki silnika motocykla.
  • System dezaktywacji tylnego cylindra, który wpływa na zmniejszenie spalania oraz redukcję wibracji podczas postoju. Dodatkowo system obniża temperaturę pracy silnika, zwiększając komfort kierowcy.
  • system RideCommand, czyli najnowocześniejszy i najbardziej rozbudowany system multimedialny montowany w pojazdach dwukołowych. 7-calowy kolorowy ekran dotykowy (przełączysz go również w rękawicach) zawiera nawigację, komputer pokładowy, Bluetooth oraz umożliwia połączenie z aplikacją mobilną RideCommand, która pozwala na zaplanowanie trasy z nawet setką punktów pośrednich i bezprzewodowe przesłanie jej do systemu motocykla. RideCommand wyposażony jest w jeszcze wydajniejszy 4-rdzeniowy procesor, który sprawia, że system działa szybciej i lepiej niż kiedykolwiek.

Nowy Indian Roadmaster Elite posiada oczywiście wszystkie elementy wyposażenia, których oczekujesz od ciężkiego, luksusowego krążownika. W pełni ledowe światła, podgrzewane siedzenia ze skóry naturalnej, podgrzewane manetki, ABS, system bezkluczykowy, elektrycznie sterowana przednia szyba, czy kufry o pojemności ponad 140 litrów z centralnym zamkiem, to tylko niektóre z udogodnień, które uprzyjemnią ci każdą podróż.

Roadmaster Elite to limitowana edycja - planowana produkcja ma wynieść 200 sztuk i to na cały świat. Z tej liczby zaledwie 67 egzemplarzy trafi do Europy. Zainteresowany?
Szczegóły dotyczące ceny i dostępności modelu w Polsce już niebawem poznasz u dealerów marki Indian.

Zobacz również:
REKLAMA