Indian eFTR dla najmłodszych

Indian Motorcycle zaprezentował nowy elektryczny motocykl dla dzieci.  eFTR Mini bo tak nazywa się ten bike jest mały, lekki i gwarantuje mnóstwo frajdy z jazdy. 

Indian eFTR Mini Motor Presse Polska

Indian Motorcycle, jest pierwszą amerykańską marką motocyklową, która pokazała dziś elektryczny motocykl dl amlodziezy. Nowa maszyna nazywa się eFTR Mini. eFTR Mini pozwala motocyklistom z całego świata przekazać dzieciom pasję i miłość do jazdy motocyklami.

Chlubiąc się tą samą mistrzowską stylistyką, co motocykl wyścigowy FTR750, najnowszy dodatek do linii Indian Motorcycle pozwala młodym jeźdźcom poczuć się jak członek kultowej Indian Motorcycle Wrecking Crew, która zdominowała flat track w latach 50. i wygrała wszystkie mistrzostwa od czasu powrotu do tego sportu w 2017 roku. eFTR Mini posiada wysokiej jakości ramę z rur stalowych z dwoma trybami jazdy pozwalającymi dzieciom rozpocząć naukę w trybie niskim i zwiększać osiągi w miarę jak rośnie ich pewność siebie.

 

Indian eFTR Mini Motor Presse Polska

 

"eFTR Mini to doskonały wybór dla wielu jeźdźców i lojalnych klientów Indian Motorcycle, którzy chcą dzielić się swoją pasją do jazdy ze swoimi dziećmi" - powiedział Ross Clifford, Wiceprezes ds. Części, Odzieży i Akcesoriów w Indian Motorcycle. "Dodając eFTR Mini do naszej linii, zapewniamy przystępną ofertę dla młodzieży, dostosowując się do aspirujących jeźdźców dwóch kółek".

Wysokość siedziska eFTR Mini wynosząca 468 mm jest odpowiednia dla kierowców od 8 lat w trybie niskim i od 13 lat w trybie wysokim. Motocykl eFTR Mini został zaprojektowany w oparciu o sprawdzony elektryczny układ napędowy - jego 24-woltowy akumulator wystarcza na 30 minut jazdy i pozwala osiągnąć prędkość do 22,5 km/h w trybie wysokim i 16 km/h w trybie niskim. Mocna rama z rur stalowych stanowi solidną podstawę dla początkujących jeźdźców, a tylny hamulec oferuje doskonałą siłę hamowania.

 

Indian eFTR Mini Motor Presse Polska

Indian eFTR Mini Motor Presse Polska

Indian eFTR Mini Motor Presse Polska

Indian eFTR Mini Motor Presse Polska

 

 

Aby uzyskać informacje o cenach i dostępności w danym skontaktuj się z dilerem. Listę znajdziesz klikając w LINK.  

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA