[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Indian - nowy salon we Wrocławiu

Red Iron - wrocławski dealer motocykli Indian - zmienił lokalizację. Nie masz planów na dzisiejszy wieczór? Przyjedź na otwarcie!

Indian - nowy salon we Wrocławiu Oficjalne otwarcie nowego salonu Red Iron - wrocławskiego dealera motocykli Indian.

Powstały w 2016 roku Red Iron - autoryzowany salon motocykli Indian - mocno się rozwija. W związku z tym po pierwszym roku działalności zdecydowano się na przenosiny do większego lokalu. Salon mieści się teraz w industrialnym budynku Fabryki Cukru na wrocławskim Muchoborze Wielkim przy ulicy Nowohuckiej 1. Nie masz planów na początek weekendu? Zapraszamy na uroczyste otwarcie dla publiczności! Na każdego fana motocykli Indian czekają potrawy z grilla oraz kufel piwa. Możesz się przymierzyć do stojących w salonie motocykli (polecam Chieftaina). Dodatkowo możesz się umówić na jazdy testowe - w pełnej gotowości czekają Indian Scout, Indian Drak Horse oraz Victory Gunner. Start imprezy dzisiaj (24.03.2017) o godzinie 18.00!

Wnętrze salonu trzyma industrialny klimat. Oprócz motocykli i części  zamiennych w salonie znajdziesz również szeroką gamę ciuchów i akcesoriów z logo Indian - od t-shirtów zaczynając, przez kaski, rękawice, kubki, a na kurtkach z porządnej skóry kończąc. Na miejscu działa również autoryzowany serwis motocykli Indian oraz Victory.

Całość wygląda bardzo ciekawie i tworzy niezły klimat! Przekonałem się o tym w czasie wczorajszej wieczornej imprezy z okazji oficjalnego otwarcia.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij