REKLAMA

Indian powraca!

Pierwsze motocykle w USA powstały właśnie pod szyldem tej firmy. Indian motorcycles, bo o nich mowa, powstali 1901 roku. Indiany robiły ogromną karierę w Stanach Zjednoczonych do czasu kiedy przegrały przetarg na motocykle dla wojska z Harleyem-Davidsonem. Wtedy sprawy zaczęły się komplikować i wkrótce marka Indian przestała istnieć.

Dziś Indian powraca z nowymi modelami i trzeba przyznać, że jest to powrót w całkiem niezłym stylu. Nowy Indian Chief dostępny będzie w aż 7 wersjach (Classic, Standard, Dark Horse, Deluxe, Bomber, Roadmaster, Vintage). Każdy z tych motocykli ma niepowtarzalny styl i wygląd typowego Indiana sprzed lat. Wszystkie wersje łączy to samo serducho, rama, zawieszenia i wiele innych cech, a jednak wyglądają zupełnie inaczej. Osadzony w stalowej ramie silnik, który napędza te motocykle to widlasty twin (45o) PowerPlus chłodzony powietrzem o pojemności 1720 cm3. Ważący około 350 kg kolos będzie się poruszał na pięknych 16-calowych szprychowych kołach, a gang silnika popłynie przez dłuuugi pojedynczy wydech. Ceny bedą się wahać od 25 do 40 tysięcy dolarów. Motocykle będzie można oczywiście doposażyć w całą gamę akcesoriów. Na razie nie ma co liczyć na ich pojawienie się w Polsce.

zobacz galerię

Zobacz również:
Promocja na motocykle BMW. Już za 310 zł miesięcznie możesz mieć nowe BMW G 310 R, a za 350 zł co miesiąc BMW G 310 GS w ramach promocji BMW 3ASY Ride.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA