Indian w Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej

Polski importer marki Indian nawiązał współpracę z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową – znanym i lubianym „miejscem na końcu świata zbudowanym dla ludzi z pasją do wolności, przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników”, czyli doskonale pasującym do amerykańskich motocykli.

W ramach współpracy wypożyczalnia motocykli w Przystani zostanie wyposażona w Indiany: w tym modele Scout oraz FTR 1200. Ponadto na terenie Przystani wspólnie będą organizowane cykliczne imprezy motocyklowe.

Od momentu wejścia marki Indian Motorcycle na polski rynek ważnym elementem naszej działalności, poza sprzedażą motocykli, jest propagowanie motocyklizmu oraz integracja społeczności motocyklowej w Polsce. Współpraca z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową jest kolejnym krokiem na tej ścieżce – mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający Indian Motorcycle Polska.

Możliwość współpracy z marką Indian pozwala nam poszerzyć ofertę wypożyczalni motocykli - dobór modeli do wypożyczalni idealnie wpisuje się w bieszczadzkie drogi - podkreśla Marek Stan, właściciel Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej.
Organizacja imprez o charakterze motocyklowym, takich jak jazdy testowe w nieskrępowanym atmosferą salonową miejscu jakim jest Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to doskonała możliwość weryfikacji informacji gazetowo-forumowej i własnej oceny. Osobiście nie mogę się doczekać FTR 1200 i mojego odwiecznego dylematu wyjechać z Przystani w prawo czy w lewo - dodaje.

Indian Road Show 2020

Pierwszym z serii wspólnie organizowanych eventów będzie wielki finał Indian Roadshow 2020, czyli 4 dni doskonałej zabawy w pięknych okolicznościach przyrody, w doborowym towarzystwie oraz oczywiście z udziałem motocykli najstarszego amerykańskiego producenta jednośladów.

W dniach 24-27 września miłośnicy dwóch kółek będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych indywidualnych oraz grupowych jazdach testowych na terenie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej.

Do dyspozycji będzie praktycznie cała gama modelowa marki Indian:

 • klasyczny Scout 1200
 • zadziorny Scout Bobber
 • rasowy FTR 1200
 • klasyczny Springfield
 • potężny Challenger
 • luksusowy Roadmaster

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji m. in:

 • szkolenie medyczne dla motocyklistów
 • projekcja filmów o tematyce motocyklowej
 • aerograf motocyklowy – malowanie na żywo
 • możliwość zabezpieczenia motocykla folą ochronną lub powłoką ceramiczną
 • wieczorne ogniska

zobacz galerię

Zobacz również:
Tradycyjny częstochowski zlot gwiaździsty na rozpoczęcie sezonu trafi pod lupę prokuratury i sanepidu. Instytucje mają sprawdzić czy organizator nie złamał obostrzeń sanitarnych i czy nie sprowadził zagrożenia na uczestników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA