REKLAMA

Inter Motors Megastore Kraków już otwarty!

Mieszkasz w Krakowie lub w jego okolicy? Przymierzasz się do motocyklowych zakupów? Na mapie Krakowa pojawił się nowy salon - Inter Motors Megastore.

Inter Motors Megastore Kraków Inter Motors
Inter Motors Megastore Kraków

Jeden ze sztandarowych sklepów sieci Inter Motors rozpoczął właśnie sprzedaż w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 301. Niech was nie zwiedzie tymczasowe oznakowanie obiektu, bo już niebawem sklep naprawdę zabłyśnie! Za to we wnętrzu jest jak „na salonach” na każdym kroku pachnie nowością i jakością.

Ponad 300 m kwadratowych ekspozycji zaprezentowanej w przejrzysty sposób robi wielkie wrażenie. W Inter Motors przy Zakopiańskiej 301 znajdziesz ogromny wybór najlepszych odzieżowych marek z całego świata. Przy czym najlepszych, nie znaczy najdroższych. Na wyznawców alpejskiej gwiazdy czeka szeroka oferta Alpinestars. Jest też Ixon, Macna i aspirująca ponad półkę budżetową Adrenaline.

Inter Motors oferuje aż 370 różnych typów kasków pochodzących od 8 dostawców: Shark, Shoei, Nolan, X-Lite, Nexx, Grex, Ispido i FLY.

Naprawdę jest w czym wybierać - znajdziesz tu odzież i akcesoria od 20 dostawców z całego świata. Do tego spodoba ci się bogata oferta części zamiennych, eksploatacyjnych, olejów, opon i smarów skomponowana aż od 60 firm.

Mało tego - polubisz dojazd: krakowski Megastore mieści się kilkaset metrów od zjazdu z autostrady (obwodnicy Krakowa). Sklep jest czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00 a w soboty w godzinach 10.00-16.00. Po więcej informacji dzwoń pod nr (12) 347 68 10.

zobacz galerię

Zobacz również:
Grupa „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie”  https://www.facebook.com/groups/2720174341593899/   powstała, aby mechanicy mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniami; aby pasjonaci zyskiwali nową inspirację warsztatową; aby jeździło i naprawiało się lepiej!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA