[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Inter Motors - dni otwarte w Rumii, Rybniku i Długołęce

Kolejne okazje do dobrej zabawy przy okazji Dni Otwartych organizowanych w sklepach Inter Motors czekają na was już w najbliższy weekend. Imprezy odbędą się w Rybniku, Rumii i Długołęce. Nie zabraknie atrakcji!

Dni otwarte Inter Motors.

Rumia
Ekipa salonu Inter Motors Rumia przygotowała wiele atrakcji i doskonałą motocyklową atmosferę. W sobotnie popołudnie impreza przekształci się w piknik napędzany adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment (rabat 10%), Centrum Testowe Kasków, do tego jazdy na motocyklach Ducati i testowanie produktów Motul. Brzmi dobrze? W piątek salon będzie czynny w godzinach 9.00-17.00. Sobota zapowiada się mocno motocyklowo - opróćz rabatu i możliwości testowania kasków na wszystkich będzie czekać grill, a do tego salon udostępni do testów motocykle Ducati (XDIAVEL, Multistrada 1200 i Scrambler Icon) oraz produkty Motul. W sobotę salon będzie czynny w od 10.00-14.00 ale po 14.00 impreza będzie kontynuowana w formie integracji. Zapraszamy! Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, tel. (58)  771 26 94.

Długołęka
W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny (10% rabatu na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei), symulator wheelie i konkursy z nagrodami.
W piątek zapraszamy w godzinach 10.00-18.00, a w sobotę w godzinach 10.00-16.00. Sobota zapowiada się mocno motocyklowo, bo grill i motocyklowa atmosfera będzie już od rana, a do tego najodważniejsi będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na gumie! Zapraszamy! Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B. Zapytaj o szczegóły tel. (71) 315 25 10.

Rybnik
W najbliższy weekend również w Inter Motors Rybnik przy ul. Gajowej 4 odbędą się dni otwarte z mnóstwem motocyklowych atrakcji. W tych dniach sklep będzie czynny w godz. 9.00-18.00. To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem, a także skorzystanie ze wszystkich, specjalnie przygotowanych atrakcji. Najwięcej będzie się działo w sobotę, bo właśnie w tym dniu odbędą się pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę do testowania będą dostępne kaski Shark, Shoei i Nolan z Centrum testowego Inter Motors oraz produkty Castrol przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. To jednak nie wszystko, bo rybnicki Inter Motors, który posiada w ofercie skutery Vespa, Piaggio i Gilera przygotował na nie specjalną ofertę cenową.
Zapraszamy! Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4, tel. (32) 432 72 25.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij