Inter Motors - dni otwarte w Rumii, Rybniku i Długołęce

Kolejne okazje do dobrej zabawy przy okazji Dni Otwartych organizowanych w sklepach Inter Motors czekają na was już w najbliższy weekend. Imprezy odbędą się w Rybniku, Rumii i Długołęce. Nie zabraknie atrakcji!

Dni otwarte Inter Motors.

Rumia
Ekipa salonu Inter Motors Rumia przygotowała wiele atrakcji i doskonałą motocyklową atmosferę. W sobotnie popołudnie impreza przekształci się w piknik napędzany adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment (rabat 10%), Centrum Testowe Kasków, do tego jazdy na motocyklach Ducati i testowanie produktów Motul. Brzmi dobrze? W piątek salon będzie czynny w godzinach 9.00-17.00. Sobota zapowiada się mocno motocyklowo - opróćz rabatu i możliwości testowania kasków na wszystkich będzie czekać grill, a do tego salon udostępni do testów motocykle Ducati (XDIAVEL, Multistrada 1200 i Scrambler Icon) oraz produkty Motul. W sobotę salon będzie czynny w od 10.00-14.00 ale po 14.00 impreza będzie kontynuowana w formie integracji. Zapraszamy! Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, tel. (58)  771 26 94.

Długołęka
W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny (10% rabatu na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei), symulator wheelie i konkursy z nagrodami.
W piątek zapraszamy w godzinach 10.00-18.00, a w sobotę w godzinach 10.00-16.00. Sobota zapowiada się mocno motocyklowo, bo grill i motocyklowa atmosfera będzie już od rana, a do tego najodważniejsi będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na gumie! Zapraszamy! Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B. Zapytaj o szczegóły tel. (71) 315 25 10.

Rybnik
W najbliższy weekend również w Inter Motors Rybnik przy ul. Gajowej 4 odbędą się dni otwarte z mnóstwem motocyklowych atrakcji. W tych dniach sklep będzie czynny w godz. 9.00-18.00. To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem, a także skorzystanie ze wszystkich, specjalnie przygotowanych atrakcji. Najwięcej będzie się działo w sobotę, bo właśnie w tym dniu odbędą się pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę do testowania będą dostępne kaski Shark, Shoei i Nolan z Centrum testowego Inter Motors oraz produkty Castrol przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. To jednak nie wszystko, bo rybnicki Inter Motors, który posiada w ofercie skutery Vespa, Piaggio i Gilera przygotował na nie specjalną ofertę cenową.
Zapraszamy! Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4, tel. (32) 432 72 25.

Zobacz również:
REKLAMA