[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

J Concept, czyli Kawasaki Science-Fiction

Na widok tej maszyny… zzielenieliśmy. Gości z Kawasaki poniosła fantazja, bo J Concept przypomina bardziej statek kosmiczny niż motocykl.

Pamiętacie Kawasaki J Concept zaprezentowane w 2013 roku w Tokio? Nie? Nic dziwnego, od tego czasu minęło prawie pięć lat. Okazało się jednak, że Kawasaki ma całkiem dobrą pamięć. Kilka dni temu producent wrzucił na swój kanał kolejny film zapowiadający ten projekt.

J Concept ani trochę nie jest podobny do współczesnych maszyn. Ten elektryczny trójkołowiec potrafi ewoluować niczym transformers. Nie da się więc określić czy jest sportowy, turystyczny czy miejski. Jest w nim dostępny min. tryb sportowy – Attack mode - który zmienia maszynę w przecinaka. Upright mode poszerza rozstaw przednich kół i prostuje pozycję kierowcy do jazdy komfortowej. Kilka ujęć z wnętrza kasku pokazuje, że wizjer zintegrowano z komputerem motocykla. Ten zabieg pozwolił na zastąpienie standardowego kokpitu, wyświetlaczem na szybie kasku.

REKLAMA

Zobaczcie sami:

Film to póki co graficzna wizualizacja, ale kto wie? Możliwe, że to zapowiedź czegoś nad czym aktualnie pracuje Kawasaki.

zobacz galerię

Zobacz również:
Od zawsze marzyłeś o Multistradzie, ale 160 KM pod tyłkiem to było za dużo? Wczoraj włosi zaprezentowali wersję z mniejszym silnikiem - zobacz Multistradę 950.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij