Jak się uczyć, to na torze

Chcesz poprawić technikę jazdy, czasy na torze lub po prostu pośmigać razem z nami pod okiem mistrzów? Weź udział w treningu GRANDys duo na węgierskim torze Pannonia Ring.

Treningi doskonalenia jazdy GRANDys duo na torze Pannonia Ring.

Już niebawem rusza kolejny cykl treningów doskonalenia jazdy firmy GRANDys duo. Pierwsza impreza na torze Pannonia Ring odbędzie się już pod koniec kwietnia (29-30.04). To świetna sprawa zarówno dla amatorów, jak i dla torowych wyjadaczy. Zależnie od czasu jaki uda ci się wykręcić i doświadczenia jakie posiadasz zostaniesz przypisany do jednej z trzech grup. Grupa „A”: zawodnicy z licencją i czasem poniżej 2,15 min., grupa „B”: to zawodnicy lub zaawansowani motocykliści, których czas okrążenia toru Pannonia Ring mieści się pomiędzy 2.15 i 2.35 min. i grupa „C” czyli amatorzy. Ta ostatnia grupa dodatkowo będzie podzielona na mniejsze 5 – 7 osobowe podgrupy, bo jak wiadomo im mniej ludzi, tym szybsza nauka. Jedynym wymogiem jest własny motocykl i kompletny strój. Co ciekawe na miejscu będzie możliwość wypożyczenia maszyny, więc w szkoleniu może wziąć udział praktycznie każdy.

W temacie noclegu: za darmo możesz rozbić namiot na terenie toru lub skorzystać z oferty pobliskich hoteli w bardzo atrakcyjnych, węgierskich cenach. Jeśli martwisz się o transport motocykla na tor, organizator załatwi to za ciebie - za 900 zł w obie strony i to z każdego miejsca w Polsce.

Koszt pierwszego szkolenia (29 - 30.04) to 1070 zł, ale drugie szkolenie (27 – 28.05) jeżeli zapiszesz się do 19 kwietnia możesz mieć za 980 zł. Jeżeli zależy ci na sprawdzaniu postępów, warto wydać także 150 zł za kostkę (2 dni) do pomiaru czasu. Jest także możliwość wynajęcia boksów na motocykle: za 850 zł małego, a za 1020 zł dużego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.grandysduo.com

Zobacz również:
REKLAMA