Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Jaki kredyt na motocykl?

Wielu z was na pewno chciałoby w tym roku zmienić motocykl na nowszy, fajniejszy albo po prostu inny, ale jak zwykle problemem są pieniądze. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest kredyt.

W najbliższym numerze podpowiadamy jak i który kredyt wziąć aby najlepiej się opłacało. Przedstawiamy przykładowe wyliczenia, odsłaniamy kruczki, zdradzamy tajniki kredytów na motocykl i zwracamy na co trzeba uważać przy podejmowaniu decyzji o kredycie na motocykl. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak nie wpaść na minę i nie narobić sobie kłopotów. Majowy MOTOCYKL już jutro w sprzedaży.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ