Janus w Suzuki GRANDys duo

Sławomir Janus to obok Mariusza Durynka kolejny wychowanek Suzuki GSX-R Cup, który trafił do fabrycznego zespołu Suzuki GRANDys duo.

Sławek rozpoczął przygodę z wyścigami w Suzuki GSX-R Cup. Już w drugim sezonie startów udało mu się stanąć na pudle, w ubiegłym roku natomiast, debiutując w najwyższej klasie rozgrywkowej trafił do pierwszej dziesiątki. Teraz rozpoczyna kolejny rozdział swojej wyścigowej kariery.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo mówi o nim: Nasz zespół to nie tylko gwiazdy pierwszego formatu, jak Andy Meklau, Greg Junod, Kuba Wróblewski czy Daniel Bukowski. Cieszę się, że możemy pomagać w rozwoju wychowankom Suzuki GSX-R Cup, jak Sławek. Kocha wyścigi, które są dla niego wspaniałą pasją. Z każdym sezonem podejmował ambitniejsze wyzwania i teraz będzie mógł zrobić kolejny krok do przodu.

Sławek Janus o swoich planach: Moja wyścigowa droga zawsze była związana z marką Suzuki i GRANDys duo, jako promotora pucharu. Każdy zawodnik rozpoczynający starty marzy, żeby kiedyś trafić do dobrego zespołu. Suzuki GRANDys duo jest wyznacznikiem jakości w WMMP i być częścią tego zespołu jest nobilitacją. Moim celem w tym roku jest dalszy rozwój umiejętności i jak najlepsze miejsca w poszczególnych wyścigach. Będę miał dostęp do wiedzy wspaniałych zawodników i to jest najważniejsze. Liczę, że razem osiągniemy wiele sukcesów. Sławek Janus: 2011- Superstock 1000, 2010- 16 miejsce WMMP Superstock 1000, 2 009- 7 miejsce Suzuki GSX-R 1000 Cup, 2008- 15 miejsce Suzuki GSX-R 1000 Cup

Zobacz również:
REKLAMA