Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Jawa zimową porą

Dla niezorientowanych Jawa wciąż ma swoje przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii. Tam motocykle z czeskim rodowodem wciąż się sprzedają i mają renomę tanich w utrzymaniu i zakupie prostych motocykli do codziennego przemieszczania się (tzw. commuting bike).

Specjalnie dla swoich klientów brytyjski przedstawiciel Jawy przygotował zimową wersję trzystapięćdziesiątki o wszystkomówiącej nazwie Jawa Winter. Motocykl wyposażony jest w szybę, kufer, gmole, osłony dłoni, osłony lag przedniego widelca oraz pełną osłonę łańcucha. Dodatkowym atutem Jawy jest fakt, że cena zimowej wersji nie różni się wcale od klasycznej i wciąż stoi na poziomie 3145 £ czyli około 15 000 zł.

Jak twierdzi przedstawiciel JAWA UK David Angel:
Jawa Winter to odpowiedź na mocno spadającą liczbę motocykli na drogach zimową porą. Teraz klienci mogą wybrać Jawę i czuć się komfortowo nawet podczas jazdy w zimowe miesiące. Więcej na www.jawamotorcycles.co.uk

W ofercie jest również wersja sportowa 350, Jawa z koszem, oraz czterosuwowa 250.


zobacz galerię

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij