REKLAMA

Jawa zimową porą

Dla niezorientowanych Jawa wciąż ma swoje przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii. Tam motocykle z czeskim rodowodem wciąż się sprzedają i mają renomę tanich w utrzymaniu i zakupie prostych motocykli do codziennego przemieszczania się (tzw. commuting bike).

Specjalnie dla swoich klientów brytyjski przedstawiciel Jawy przygotował zimową wersję trzystapięćdziesiątki o wszystkomówiącej nazwie Jawa Winter. Motocykl wyposażony jest w szybę, kufer, gmole, osłony dłoni, osłony lag przedniego widelca oraz pełną osłonę łańcucha. Dodatkowym atutem Jawy jest fakt, że cena zimowej wersji nie różni się wcale od klasycznej i wciąż stoi na poziomie 3145 £ czyli około 15 000 zł.

Jak twierdzi przedstawiciel JAWA UK David Angel:
Jawa Winter to odpowiedź na mocno spadającą liczbę motocykli na drogach zimową porą. Teraz klienci mogą wybrać Jawę i czuć się komfortowo nawet podczas jazdy w zimowe miesiące. Więcej na www.jawamotorcycles.co.uk

W ofercie jest również wersja sportowa 350, Jawa z koszem, oraz czterosuwowa 250.


zobacz galerię

Zobacz również:
Cena benzyny spadła już wyraźnie poniżej 4 zł. Eksperci przewidują dalsze spadki, ale obniżki nie są już tak duże jak jeszcze kilka tygodni temu. Czy jest jeszcze szansa by benzyna kosztowała poniżej 3 zł?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA