Jeep i Harley-Davidson łączą siły

Jeep i Harley-Davidson - dwie amerykańskie legendy jednoczą się, aby razem organizować przeróżne imprezy na całym świecie. Wiara, pasja i unikalność to cechy, które łączą obie marki.

Jeep i Harley-Davidson

Jeep - jako oficjalny partner marki Harley-Davidson w roku 2014 odgrywa kluczową rolę we wszystkich ważniejszych imprezach organizowanych przez legendarnego amerykańskiego producenta motocykli na obszarze EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Wyznawane przez obie marki wartości, takie jak, pasja, unikalność i autentyczność tylko mocniej zespalają to połączenie.

Inauguracją serii imprez Jeepa i Harleya-Davidsona była ósma edycja festiwalu muzycznego Harley-Davidson Euro Festival, która odbyła się we francuskim kurorcie Saint-Tropez w dniach 8-11 maja 2014 r.

Każdemu zlotowi "harleyowców" towarzyszy wielka rewia motocykli i załóg. Dlatego też i w Saint-Tropez podczas Euro Festivalu odbyła się wielka parada motocykli i jeepów, którą otwierał legendarny Wrangler. Tradycja ta będzie kontynuowana podczas kolejnych imprez.

Na imprezie testowano Jeepy na specjalnym poligonie o powierzchni 1000 m2. Była też wioska "Harley-Davidson Village", gdzie podziwiano maszyny.

Współpraca pomiędzy dwoma markami z USA w roku 2014 przewiduje promocję pojazdów Jeep i motocykli Harley-Davidson w ramach kalendarza imprez o charakterze międzynarodowym, m.in. European H.O.G. Rally & Croatia Harley Days 2014 w chorwackim Biogradzie na Moru (Dalmacja) w dniach 12-15 czerwca, Barcelona Harley Days 2014 w Barcelonie pomiędzy 4 a 6 lipca oraz European Bike Day nad austriackim jeziorem Faaker See (Karyntia) od 2 do 7 września.

Zobacz również:
REKLAMA