[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Jesień z Suzuki 2012

Suzuki przygotowało specjalną, jesienną akcję serwisową dla motocykli. Kupując oryginalne części zamienne, można zaoszczędzić 30%, a także otrzymać 40% rabatu na zakup oleju.

Po zbliżającym się ku końcowi sezonie motocyklowym warto zrobić gruntowny przegląd motocykla i przygotować go do kolejnego sezonu. Oferta Suzuki Motor Poland pozwoli przy tym znacznie zaoszczędzić. Decydując się na serwis motocykla lub pojazdu ATV Suzuki w ASO, klient otrzyma 30% rabatu na oryginalne części zamienne Suzuki i 40% rabatu na olej silnikowy Shell Advance Ultra 10W40 . Przy zamówieniach powyżej 300 PLN przyznawany jest także kupon paliwowy Shell o wartości 50PLN.

Akcja „Jesień z Suzuki” trwa od 15 października 2012 do 15 listopada 2012. Akcją objęte są wszystkie modele motocykli i pojazdów ATV Suzuki zakupione w sieci ASO oraz pochodzące z prywatnego importu.

REKLAMA

Więcej informacji nt. promocji oraz regulamin dostępne są na stronie www.suzuki.pl/media/moto.

Suzuki SV 650

Zobacz również:
Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników i przyjaciół motocykli BMW – Beskid Żywiecki już na Was czeka! Wszystko za sprawa wielkiego, ogólnopolski zlotu BMW Motorrad Days 2019, który odbędzie się w Ustroniu w dniach 24-26 maja.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij