Jesienna Enduro OFFensywa za nami

Było mokro, stosownie ciężko ale skutecznie.  W piątek 3. października na obiekcie klubu MK Siedlęcin dziesięciu śmiałków, wzięło udział w ostatnim tegorocznym szkoleniu Enduro OFFensywa.

Pierwszy dzień upłynął znakiem technik motocrossowych mających zastosowanie w enduro. Spersonalizowany plan przygotowany przez trenera Łukasza Kucharczyka pozwolił pod koniec dnia większości uczestnikom wykonać pierszy, kilkumetrowy skok na torze. Drugiego dnia skupiono sie się na technikach enduro z trenerem Robertem Soćko, który do tematu podszedł pragmatycznie: każda z trenowanych technik ma zastosowanie w konkretnych, endurowych sytuacjach.

Przeskakiwanie belek, pokonywanie stromych podjazdów ze startu zatrzymanego czy w końcu pokonywanie trawersów - wszystko to przećwiczono w bezpiecznych warunkach, by potem wraz z przewodnikiem wprowadzać je w życie na przygotowanych dla uczestników trasach w których wszyscy wrócili zadowoleni. Nie dziwi więc deklaracja organizatorów, że szykują się już na przyszły rok!

Wszystkie informacje oraz zdjęcia dotyczące Enduro OFFensywy znajdziesz na http://endurooffensywa.pl/ 

Zobacz również:
REKLAMA