Jesienne akcje w Motorista

Dzięki podpisaniu umowy z firmą Intermotors salon Honda Motorista stał się jednym z dwóch sklepów Warszawie oferujących produkty z katalogu Intermotors. Oprócz tego salon Motorista przygotował kilka jesiennych akcji i promocji.

Teraz w salonie Motorista można znaleźć produkty firm Alpinestars, AGV, Shark, Suomy, Macna, Oxford, Ixon, Fly, Puma i wielu innych. Oficjalne otwarcie Intermotors w Motorista odbędzie się w sobotę 26 listopada. Od razu wystartują promocje nawet do -80%. Zaraz po otwarciu o godzinie 19 startuje Andrzejkowa impreza w Motorista. Impreza przeznaczona jest dla PAŃ, ewentualnie z osobami towarzyszącymi. Oczywiście nie zabraknie wróżb, tańców i krzepiących napojów.

Oprócz tego Motorista zaprasza do skorzystania z jesiennej akcji serwisowej Smart Serwis, która potrwa do 15 grudnia i obejmie promocyjne ceny na usługi serwisowe (-20%), części zamienne Honda (-30%) i darmowy transport pojazdów do serwisu i z powrotem. Kolejną akcją jest zimowa przechowalnia motocykli i skuterów w cenie 100 zł netto za miesiąc (motocykle) i 80 zł netto za miesiąc (skutery). Szczegółowe informacje na www.motorista.pl.

Zobacz również:
REKLAMA