[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Jesienne akcje w Motorista

Dzięki podpisaniu umowy z firmą Intermotors salon Honda Motorista stał się jednym z dwóch sklepów Warszawie oferujących produkty z katalogu Intermotors. Oprócz tego salon Motorista przygotował kilka jesiennych akcji i promocji.

Teraz w salonie Motorista można znaleźć produkty firm Alpinestars, AGV, Shark, Suomy, Macna, Oxford, Ixon, Fly, Puma i wielu innych. Oficjalne otwarcie Intermotors w Motorista odbędzie się w sobotę 26 listopada. Od razu wystartują promocje nawet do -80%. Zaraz po otwarciu o godzinie 19 startuje Andrzejkowa impreza w Motorista. Impreza przeznaczona jest dla PAŃ, ewentualnie z osobami towarzyszącymi. Oczywiście nie zabraknie wróżb, tańców i krzepiących napojów.

REKLAMA

Oprócz tego Motorista zaprasza do skorzystania z jesiennej akcji serwisowej Smart Serwis, która potrwa do 15 grudnia i obejmie promocyjne ceny na usługi serwisowe (-20%), części zamienne Honda (-30%) i darmowy transport pojazdów do serwisu i z powrotem. Kolejną akcją jest zimowa przechowalnia motocykli i skuterów w cenie 100 zł netto za miesiąc (motocykle) i 80 zł netto za miesiąc (skutery). Szczegółowe informacje na www.motorista.pl.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij