[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Jesienne dni otwarte Yamahy

W tym roku Yamaha rozpoczyna jesienną promocję od Dni Otwartych. W ostatni weekend września w przeszło 30 autoryzowanych salonach Yamahy możecie liczyć na bardzo kuszące promocje, w tym powtórkę wiosennego hitu, czyli trzeci rok gwarancji gratis.

Otrzymacie go tylko w tę jedną sobotę i niedzielę na każdy motocykl i maksi skuter z rocznika 2010 lub 2011. Kto nie zdąży na dodatkowy rok gwarancji w prezencie, od poniedziałku, 26 września, przy zakupie motocykla o pojemności powyżej 500 cm3 otrzyma iPad2 Apple albo kredyt prawdziwe zero procent, z którym łatwiej sfinansuje swój nowy pojazd Yamahy. Zapraszamy!

REKLAMA

Dni Otwarte Yamaha, 24-25 września 2011, lista salonów na www.yamaha-motor.pl

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij