[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Jesienne promocja w Harley-Davidson

Jeśli zastanawiałeś się nad kupnem nowego motocykla, sezon jesiennych promocji uznajemy za otwarty. 

Harley-Davidson Sportster Harley-Davidson Sportster

Z okazji 60 rocznicy pojawienia się na rynku rodziny Sportsterów, Harley-Davidson przygotował specjalną ofertę na te maszyny. I tak kupując Sportstera z rocznika 2017 możesz zaoszczędzić nawet do 6500 zł. 

 

REKLAMA

Z okazji 60 lat nieprzerwanej jazdy motocykli Sportster®, firma Harley-Davidson przygotowała specjalną ofertę, aby uczcić tę okrągłą rocznicę - 60 maszyn Sportster® z rocznika 2017 z prezentem nawet do 6500 PLN.

Motocykle Harley-Davidson Sportster są produkowane nieprzerwanie od 60 lat, co jest niezwykłym wyczynem jeśli wziąć pod uwagę, jak bardzo zmienił się świat odkąd zadebiutowały na rynku w roku 1957 - z odrębnym oznaczeniem linii, co na tamte czasy było w Harley-Davidson ewenementem.

Narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torach wyścigowych, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Długa historia nie oznacza jednak archaicznej techniki - maszyny te są nowoczesne i oferują całkowicie współczesny komfort i osiągi, zachowując jednocześnie buntowniczy charakter Harley-Davidson.

A więc na co czekasz? Jesień to doskonały moment, aby poczuć prawdziwą wolność i niesamowite wrażenia, jakie daje jazda motocyklem Harley-Davidson. Tylko nie zwlekaj zbyt długo z decyzją - oferta jest ograniczona, a w salonach pozostały ostatnie sztuki.

Modele dostępne w promocji:

  • Iron 883
  • SuperLow
  • Roadster
  • Forty-Eight
  • 1200 Custom
  • 1200 Custom Limited
  • SuperLow 1200T

 

Więcej informacji znajdziesz wchodząc na stronę: www.harley-davidson.pl

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij