REKLAMA

Jesienne promocja w Harley-Davidson

Jeśli zastanawiałeś się nad kupnem nowego motocykla, sezon jesiennych promocji uznajemy za otwarty. 

Harley-Davidson Sportster Harley-Davidson Sportster

Z okazji 60 rocznicy pojawienia się na rynku rodziny Sportsterów, Harley-Davidson przygotował specjalną ofertę na te maszyny. I tak kupując Sportstera z rocznika 2017 możesz zaoszczędzić nawet do 6500 zł. 

 

Z okazji 60 lat nieprzerwanej jazdy motocykli Sportster®, firma Harley-Davidson przygotowała specjalną ofertę, aby uczcić tę okrągłą rocznicę - 60 maszyn Sportster® z rocznika 2017 z prezentem nawet do 6500 PLN.

Motocykle Harley-Davidson Sportster są produkowane nieprzerwanie od 60 lat, co jest niezwykłym wyczynem jeśli wziąć pod uwagę, jak bardzo zmienił się świat odkąd zadebiutowały na rynku w roku 1957 - z odrębnym oznaczeniem linii, co na tamte czasy było w Harley-Davidson ewenementem.

Narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torach wyścigowych, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Długa historia nie oznacza jednak archaicznej techniki - maszyny te są nowoczesne i oferują całkowicie współczesny komfort i osiągi, zachowując jednocześnie buntowniczy charakter Harley-Davidson.

A więc na co czekasz? Jesień to doskonały moment, aby poczuć prawdziwą wolność i niesamowite wrażenia, jakie daje jazda motocyklem Harley-Davidson. Tylko nie zwlekaj zbyt długo z decyzją - oferta jest ograniczona, a w salonach pozostały ostatnie sztuki.

Modele dostępne w promocji:

  • Iron 883
  • SuperLow
  • Roadster
  • Forty-Eight
  • 1200 Custom
  • 1200 Custom Limited
  • SuperLow 1200T

 

Więcej informacji znajdziesz wchodząc na stronę: www.harley-davidson.pl

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Od mocnego uderzenia zawodnicy Orlen Team, specjalizujący się w rajdach cross-country, rozpoczęli tegoroczną rywalizację w mistrzostwach Polski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA