[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Jesienne szkolenia dla mechaników motocyklowych w Motor-Landzie!

Prowadzisz warsztat motocyklowy i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? A może lubisz sam naprawiać swoją maszynę? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dobre wieści. Podwarszawski Motor-Land zaprasza na jesienną sesję szkoleń dla mechaników motocyklowych!

Firma Motor-Land (ul. Kolejowa 362/364, Dziekanów Nowy k/Warszawy) wraz z Akademią Motocyklową, zapraszają mechaników motocyklowych na następujące szkolenia:

11 - 13 października "Mechanik Motocyklowy 1 stopnia"

REKLAMA

18 - 20 października "Mechanik Motocyklowy 2 stopnia"

9 - 11 listopada "Motocyklowe instalacje elektryczne" i "Motocyklowe instalacje zapłonowe"

15 - 17 listopada "Gaźniki motocyklowe" i "Motocyklowe instalacje wtryskowe"

Koszt szkolenia 1 i 2 stopnia to 800 zł brutto, pozostałe szkolenia specjalistyczne - 500 - 550 zł.
Uwaga! Dla uczestników którzy po0jawią się z aktualnym numerem MOTOCYKLA rabat w wysokości 50 zł. Więcej informacje można uzyskać pod telefonem: 505 402 002

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij