REKLAMA

Jesienny Niezbędnik - odzież i akcesoria na chłodne dni

Ciepłe lato  już za nami, dni robią się coraz chłodniejsze - jesień nadeszła. Ale to nie znaczy, że musisz kończyć  sezon. Wystarczy, że się dobrze przygotowujesz. Pamiętaj - nie ma złej pogody, ssą tylko źle ubrani motocykliści.

Inter Motors
Jesienny Niezbędnik - odzież i akcesoria na chłodne dni.

Chcesz przedłużyć sezon lub schować maszynę do garażu? W obu przypadkach trzeba się do tego przygotować. Warto poszperać po sklepowych półkach i wybrać co ciekawsze produkty. Importer akcesoriów motocyklowych - Inter Motors - przygotował "Jesienny Niezbędnik", w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji odzieży i akcesoriów marek takich jak np. Macna, Ixon, Alpinestars, Adrenaline, Oxford, czy  Brubeck. Ciepła odzież, bielizna termoaktywna, podgrzewane manetki ładowarki i inne akcesoria znajdziesz teraz w jednym miejscu. Sprawdź katalog on-line - kliknij tutaj.

zobacz galerię

Zobacz również:
Mówisz dżinsy motocyklowe i oczami wyobraźni widzisz fajne spodnie uszyte z niebieskiego denimu, które dla zwiększenia bezpieczeństwa podszyte zostały grubą warstwą odpornego na przetarcia materiału (najczęściej kevlaru, włókien aramidowych lub im pochodnych) chroniącego nie tylko tyłek przed asfaltowym pilingiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA