Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

Jest KONKURS!

Harley-Davidson Polska ogłosił konkurs na swoim profilu Facebook'a - Zrób zdjęcie o tematyce Harley-Davidson i wygraj oryginalny kask, kurtkę lub gadżety.

Harley Davidson Softail

Należy przesłać wykonane przez siebie zdjęcie z motocyklem, akcesoriami czy ogólnie - marką Harley-Davidson - z krótkim opisem na oficjalny profil Facebook Harley-Davidson Polska (https://www.facebook.com/HarleyDavidsonPolska). Nie musi to być Wasz Harley :) - liczy się klimat. Zgłoszone fotki zostaną wstawione do specjalnego albumu. Fotografia z największą liczbą polubień wygrywa!

A jest o co walczyć!

1. miejsce: kask motocyklowy Harley-Davidson

2. miejsce: kurtka motocyklowa Harley-Davidson

3. czapka z daszkiem Harley-Davidson

4. t-shirt Harley-Davidson

5. Kubek Harley-Davidson

Konkurs trwa do 30 czerwca 2014, do godziny 23.59.

Regulamin konkursu: http://www.h-d.info.pl/download/REGULAMIN_KONKURSU_HD.pdf

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ