Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Jest Kupiec na Moto Morini

Serial z cylklu "Kto kupi Moto Morini" trwa już od dłuższego czasu i wciąż końca nie widać. Właśnie pojawiły się kolejne informacje o potencjalnym kupcu całej firmy. Jest nim rzekomo austriacki przedsiębiorca Thomas Bleiner.

Thoma Bleiner jest miłośnikiem motoryzacji i to jest najlepszy pretekst do zakupu włoskiej firmy. W rzeczywistości jednak Bleiner zajmuje się technologiami zasilania energią słoneczną, a dachy fabryki Moto Morini miałyby posłużyć do rozwoju technologii. Istnieje przypuszczenie jakoby właśnie rozwój technologii uzyskiwania energii słonecznej ma być priorytetowym produktem fabryki, a motocykle Moto Morini mają być sprawą drugorzędną. Lepsze to niż nic, a na dodatek Bleiner zapowiada, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to Moto Morini ma szansę pojawić się ze stoiskiem na targach EICMA w Mediolanie. Poczekamy, zobaczymy.


Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij