REKLAMA

Jest Kupiec na Moto Morini

Serial z cylklu "Kto kupi Moto Morini" trwa już od dłuższego czasu i wciąż końca nie widać. Właśnie pojawiły się kolejne informacje o potencjalnym kupcu całej firmy. Jest nim rzekomo austriacki przedsiębiorca Thomas Bleiner.

Thoma Bleiner jest miłośnikiem motoryzacji i to jest najlepszy pretekst do zakupu włoskiej firmy. W rzeczywistości jednak Bleiner zajmuje się technologiami zasilania energią słoneczną, a dachy fabryki Moto Morini miałyby posłużyć do rozwoju technologii. Istnieje przypuszczenie jakoby właśnie rozwój technologii uzyskiwania energii słonecznej ma być priorytetowym produktem fabryki, a motocykle Moto Morini mają być sprawą drugorzędną. Lepsze to niż nic, a na dodatek Bleiner zapowiada, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to Moto Morini ma szansę pojawić się ze stoiskiem na targach EICMA w Mediolanie. Poczekamy, zobaczymy.


Zobacz również:
Produkcja na potrzeby rynku motocyklowego nie jest dla firmy Bilstein całkiem nowym doświadczeniem. Od lat firma produkuje amortyzatory do starszych modeli motocykli oraz amortyzatory do motocykli z wózkami bocznymi. W najbliższym czasie Bilstein chce namieszać w segmencie zawieszeń do motocykli sportowych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA