Jest impreza, są prezenty!

Zlot trójkołowców Can Am Spyder - Grossglockner Challenge 2015 - już niedługo! Z tej okazji BRP przygotowało parę niespodzianek.

Can am - alternatywa na trzech kołach.

13 czerwca startuje zlot trójkołowców Can-Ama, ale już teraz i aż do 10 czerwca możesz cieszyć się z promocji na modele 2014 i 2015. Teraz każdy nowy i niezarejestrowany w systemie BRP Spyder RT, ST i RS MY14 i MY15 zyskuje 4-letnią gwarancję (dodatkowe 2 lata). Pamiętaj jednak, że:

  • promocja dostępna jest tylko u autoryzowanych dealerów Can-Am Spyder w Polsce i nie możesz jej wymienić na gotówkę czy inny rabat.
  • musisz zachowywać terminy przeglądów (jak podają w instrukcji) przez cały okres gwarancji
  • wszystkie przeglądy musisz przeprowadzić u autoryzowanego dealera Can-Am Spyder
  • podczas przeglądów i napraw w czasie trwania 4 letniej gwarancji możesz używać tylko oryginalnych części BRP.
  • w promocji nie bierze udziału model Spyder F3

To nie koniec niespodzianek. Jeżeli jesteś zarejestrowany na tegoroczny zlot możesz skorzystać z darmowej kontroli stanu pojazdu u autoryzowanego dealera BRP (przegląd zgodnie z listą Can-Am Roadster Check List). Promocja trwa do 10 czerwca!
Jeśli chcesz wziąć udział w zlocie wskakuj na stronę: www.brpevents.com

13 czerwca startuje zlot pająków Can-Am-a, ale ty już teraz, do 10 czerwca możesz cieszyć się z promocji na modele z 2014 i 2015. Teraz każdy nowy i niezarejestrowany w systemie BRP Spyder RT, ST i RS MY14 i MY15 zyskuje 4 letnią gwarancję (dodatkowe 2 lata). Pamiętaj jednak, że:

- promocja dostępna jest tylko u autoryzowanych dealerów Can-Am Spyder w Polsce i nie możesz jej wymienić na gotówkę czy inny rabat.

- musisz zachowywać terminy przeglądów (jak podają w instrukcji) przez cały okres gwarancji

- wszystkie przeglądy musisz przeprowadzić u autoryzowanego dealera Can-Am Spyder

- podczas przeglądów i napraw w czasie trwania 4 letniej gwarancji możesz używać tylko oryginalnych części BRP.

- w promocji nie bierze udziału model Spyder F3

To nie koniec niespodzianek. Jeżeli jesteś zarejestrowany na tegoroczny zlot możesz skorzystać z darmowego sprawdzenia stanu pojazdu u autoryzowanego dealera BRP (przegląd zgodnie z lista Can-Am Roadster Check List). Promocja trwa do 10.06.

Jeśli chcesz wziąć udział w zlocie wskakuj na stronę: www.brpevents.com.

Zobacz również:
REKLAMA