Jesteś twardzielem?

Wydaje ci się, że jesteś twardzielem? Już w niedzielę będziesz miał szansę to udowodnić. Zapraszamy do Trójmiasta na paradę Mikołajów na motocyklach, quadach i skuterach. Dzieciaki z Trójmiasta już nie mogą się doczekać najazdu zmotoryzowanych Mikołajów.

Nie łatwo będzie zostać mega-twardzielem, bo dwaj Finowie dość wysoko zawiesili poprzeczkę. Jednemu z nich tak się spodobała parada Mikołajów w Trójmieście, że pojawi się tam również w tym roku. Z tą różnicą, że zamiast przepłynąć Bałtyk promem postanowił go objechać na kołach! Wraz z kumplem przejechał już ponad 1000 km i to przy temperaturze spadającej nawet do -20oC(!). Żeby było ciekawiej chłopaki jadą na dwóch Jawach TS 350 z koszem. Aktualnie dotarli do Suwałk. Szacun i czapki z głów! Tym bardziej, że młodszy z nich ma 64, a starszy 72 lata...Polskim motocyklistom nie pozostaje nic innego, jak ich godnie przywitać. Dlatego zapraszamy wszystkich zakręconych, którzy chcą się wbić w strój Mikołaja, do Trójmiasta w niedzielę 5 grudnia.
Parada staruje w Gdańsku na Zaspie (ul. Jana Pawła II) o godzinie 11. Zaś jej metę ulokowano w Gdyni na Skwerze Kościuszki. Pogoda daje się wszystkim we znaki, ale wraz z organizatorami mamy nadzieję, że zima chociaż na moment odpuści. Prognozy, niestety, nie są zbyt optymistyczne. Ale kto da radę jak nie my?! Przecież nie powiemy dzieciakom, że Mikołaj nie przyjechał, bo spadł śnieg...

Organizatorzy mają dodatkową motywację! Nagrody w corocznym konkursie w kategoriach:

  • Najwyższa Wpłata

  • Najmłodszy Uczestnik

  • Najstarszy Uczestnik

  • Najdłuższa Trasa

  • Najlepiej Udekorowany Sprzęt

  • Miss Śnieżynek

Zwycięzcy oprócz pamiątkowych statuetek otrzymają ufundowany przez Stena Line voucher na dwuosobowy rejs (z motocyklem) w dwie strony promem na trasie Gdynia - Karlskrona! Oprócz tego jedno takie zaproszenie zostanie rozlosowane wśród wszystkich uczestników parady! Vouchery można wykorzystać do końca 2011 roku.W razie gdyby synoptycy jednak mieli rację, organizatorzy przygotowali niespodziankę. Szczegółów szukaj na stronie www.mikolaje.gd.pl Ostateczne ustalenia co i jak zapadną w sobotni wieczór - warto wtedy jeszcze raz odwiedzić stronę www mikołajów. 

"...choćby świat się miał zawalić, Święty Mikołaj nie może zawieść dzieci czekających na niego w całym Trójmieście! Tym samym zapewniamy Was, że jesteśmy przygotowani na wszystko!" - powiedział szef wszystkich Mikołajów, Piotr GS.
Zobacz również:
REKLAMA